Oyuncu Miray Daner: Annemin test sonucu belli oluncaya kadar gözüme uyku girmedi

Sevilen oyuncu Miray Daner, sosyal medya platformu instagram üzerinden canlı yayına katıldı. Ünlü oyuncu canlı yayında birbirinden samimi açıklamalarda bulundu. Genç oyuncu Daner, haftalar önce annesi Figen Dilgin'i koronavirüs şüphesiyle hastaneye götürdüğünü açıkladı. Miray Daner; "Annemin test sonucu belli oluncaya kadar gözüme uyku girmedi" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 16:41
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 16:44
Oyuncu Miray Daner: Annemin test sonucu belli oluncaya kadar gözüme uyku girmedi

Miray Daner instagram üzerinden düzenlenen bir canlı yayına katıldı ve çok özel açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgınının hala devam ettiği şu günlerde Miray Daner'den de salgın ile ilgili bir açıklama geldi. Katıldığı canlı yayında geçtiğimiz haftalarda annesi Figen Dilgin'i koronavirüs şüphesiyle hastaneye götürdüğünü anlatan Daner, yaşadığı korku dolu anları paylaştı. Daner, "Yaşadıklarım kabus gibiydi, sonuç negatif çıkınca rahat bir nefes aldım" dedi.

İşte Miray Daner'in katıldığı canlı yayında yaptığı o açıklama; 

"Virüsün hemen hemen bütün belirtileri hızla görülmeye başlandı. Yetkilileri aradım, sağlık çalışanları gelip annemi korona şüphesi ile hastaneye götürdü, karantinaya aldılar. Annemin test sonucu belli oluncaya kadar gözüme uyku girmedi, yaşadıklarım kabus gibiydi. Sonuç negatif çıkınca rahat bir nefes aldım”