Oyuncu Meryem Uzerli'nin kardeşi de ünlü çıktı!

Geçtiğimiz aylarda ikinci kızını kucağına alan nam-ı diyar 'Hürrem Sultan', Meryem Uzerli'nin kardeşinin de ünlü olduğunu öğrenenler şaşkınlığını gizlemiyor. Meryem Uzerli'nin ablası Canan Uzerli tıpkı Meryem Uzerli gibi sanatla iç içe...

Yayınlanma Tarihi: 04.01.2022 15:05
Değiştirme Tarihi: 04.01.2022 15:05
Oyuncu Meryem Uzerli'nin kardeşi de ünlü çıktı!

Son zamanlarda ekranlardan uzak olan söz Meryem Uzerli, kendini kızlarına adadı.Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü ismin ablasını görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Meryem Uzerli'nin ablası Canan Uzerli tıpkı Meryem Uzerli gibi sanatla iç içe...

Ses sanatçısı olan ve albümleri bulunan Canan Uzerli ile oyuncu Meryem Uzerli'nin benzerliği ise görenleri şaşkına çeviriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.
Almanya’da yaşamını sürdüren Canan Uzerli, ağırlıklı olarak caz ve pop türünde şarkılar söylüyor. Uzerli’nin şarkıları dingin, melankolik ve İstanbul özlemiyle dolu olarak nitelendiriliyor. Canan Uzerli, Alman bir anne ile Türk bir babanın kızı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sanat yolculuğu küçük yaşlardan itibaren müzikle şekillenen Uzerli, hem anne hem de baba tarafından sanatla bağının olduğunu söylerken, “Annem piyano çalar ve bizimle şarkılar söylerdi. Ananem kilise korosunda aktif olarak şarkıcıydı. Büyük dedem ise keman üreticisiydi” diyor.

İlgili Sayfalar: Magazin