Oyuncu Melisa Şenolsun'dan Ekin Mert Daymaz açıklaması!

Meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberler çıkan Melisa Şenolsun, "Arkadaşlar panik yok" dediği sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekmişti. Güzel oyuncu, aynı iddiaların hatırlatılması üzerine bu kez tepkisini dile getirdi. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 16:30
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 16:30
Oyuncu Melisa Şenolsun'dan Ekin Mert Daymaz açıklaması!

Ünlü oyuncular Melisa Şenolsun ile Ekin Mert Daymaz'ın, geçtiğimiz günlerde Cihangir'de birlikte eğlendiği öne sürülmüştü. İkilinin, gece geç saatlerde sokakta sarmaş dolaş yürürken görüldüğü iddia edilmişti.

"KALBİM BOŞ"

Hakkında çıkan aşk iddialarına son noktayı koyan Şenolsun, Berlin'den çektiği selfie'yi Instagram hesabından yayınlamış ve "Arkadaşlar panik yok, kalbim boş. Bana da bu açıklamayı yaptırdınız ya" ifadelerini kullanmıştı.

Hürriyet Gazetesi ve Pantene iş birliğiyle gerçekleştirilen 47'nci Pantene Altın Kelebek Ödülleri, dün gece sahiplerini buldu. Zorlu PSM'de gerçekleşen törende şıklık yarışı yaşandı. Bu isimlerden biri de Melisa Şenolsun oldu.

TRT 1 dizisi 'Masumlar Apartmanı'nın Rüya'sı, siyah göğüs dekolteli elbisesi ile ödül törenine katıldı. 25 yaşındaki oyuncu, tüm bakışları üzerinde toplamayı başardı.

"BUNU BURADA MI SORACAKSINIZ?" 

Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı yönünde haberler çıkan Şenolsun, "Bunu burada da soracaksınız yani! Ben bununla ilgili açıklamamı yaptım. Teşekkür ederim" açıklamasını yaptı.

"PROFESYONEL KİŞİLERİZ" 

Son olarak işletmeci Umut Evirgen'le birlikte olan güzel oyuncunun, "işletmecinin eski sevgilisi Tuba Büyüküstün'e attığı mesajları yakalayınca ilişkisini sonlandırdığı" haberleri çıkmıştı. Şenolsun, Evirgen'in hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği, kendisinin de başrolünde yer aldığı ‘Kimya’ filminin ekip gösterimine katılmıştı.

Eski sevgilisi Evirgen ile kameralara poz veren Şenolsun, “İşimizi yaptık. Profesyonel kişileriz, aramızda herhangi bir problem olmadı” şeklinde konuşmuştu.

İlgili Sayfalar: Magazin