Oyuncu Melisa Döngel ve Deniz Şahin aşkı ortaya çıktı

Son olarak 'Sen Çal Kapımı' adlı dizisinde Ceren karakterini canlandıran genç oyuncu Melisa Döngel, hayranlarını şaşırttı. 21 yaşındaki Döngel, iş insanı Deniz Şahin ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilan etti.

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 12:42
Değiştirme Tarihi: 03.05.2021 12:42
Oyuncu Melisa Döngel ve Deniz Şahin aşkı ortaya çıktı

Bir dönem adı Ekin Koç ve Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Guido Senia ile aşk dedikodularına karışan ünlü oyuncu Melisa Döngel, aşkını itiraf etti. Döngel, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile iş insanı Deniz Şahin ile birliktelik yaşadığını duyurdu.

KURAL BOZDU 

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden 21 yaşındaki Melisa Döngel, bu gönderisi ile adeta kural bozdu. Böylelikle hakkında çıkan iddiaları da yalanlamış olan oyuncuya takipçileri, "Mutluluklar" şeklinde yorumlar yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"HERKES BANA KÜFÜR EDİYOR ZATEN" 

Öte yandan Kanal D'nin fenomen dizisi 'Sadakatsiz'de Emir Taro Tekin’in hayat verdiği Selçuk karakterinin annesi Hicran’ın gençliğini canlandıran Melisa Döngel, geçtiğimiz haftalarda YouTube’da yayınlanan 'Bize Kaldı' adlı programa konuk olmuştu.

Döngel, Hicran karakteri ile ilgili “Dizide oğlumu bir başkasının yanına bırakıp gidiyorum. Sette bu sahneyi canlandırırken nasıl ağladım bir bilseniz” demişti. Dizi takipçilerinden kötü tepkiler aldığını itiraf eden genç oyuncu, "Herkes bana küfür ediyor zaten" diye konuşmuştu.

"BANA VAKİT AYIRAN YOK" 

Aynı programda kalbinin boş olduğunu dile getiren Döngel, "Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok, şaşırıyorum" demişti.