Oyuncu Hande Ataizi katıldığı bir programda çok özel açıklamalarda bulundu

Oyuncu Hande Atizi, katıldığı bir programda özel yaşamına dair çok samimi açıklamalarda bulundu. Ataizi, “24 saatlik evlilik nasıl bir duyguydu?” sorusuna yanıt verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 12:16
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 12:16
Oyuncu Hande Ataizi katıldığı bir programda çok özel açıklamalarda bulundu

Hande Ataizi konuk olduğu ’40’ programında bir günlük evliliğinin neden bittiğini açıkladı. Ataizi, “24 saatlik evlilik nasıl bir duyguydu?” sorusuna verdiği yanıtla herkesi şaşırttı.

Hande Ataizi'nin açıklamaları şöyle;

 Biz birlikte olduğumuz zaman 8. ayda evlilik teklifi etti. Ben her zaman benim onu sevdiğimden daha çok seven biriyle birlikteydim. Annemin ‘Fethi’ye evlilik sözleşmesi öner. Karşı taraf zengin, para alacak bu kız diye düşünüyor’ sözlerini Fethi’ye söyledim.

O da ‘Böyle bir şey olmaz evleceneğim kadınla’ dedi. Nikah kıyıldığı gün önüme sözleşme geldi ve imzaladım. En son arabada giderken ‘Beni sevseydin ananla birlikte o sözleşmeyi avukata götürmezdin’ dedi. Sonra böyle deyince benim hayatımda bir annem var. Sonra bir gece olan olay bu oldu.

Herkesin kafasında gelin-damat modeli var. Beni istemeyebilirler. Ancak karşımdaki insanın duruşu benim için daha önemli. Kukla gibi idare edilmeyen. Kendi başarısını elde etmiş kişi olmasını isterim. Bir şekilde iki kişi el ele verdiğinde her şey hallolur.

 “Hayatımda çok varlıklı iki kişi oldu birincisi 24 saatlik evli kaldığım biri, diğeri de ondan sonra birlikte olduğum kişi. Benim için önemli olan Paris’e gitmek değil. Paris’e kimle gittiğim. Hep kalbimin sesi dinledim. Zengin olan da cimri çıktı”