Oyuncu Furkan Andıç’tan konuşulacak itiraf: İnternetten tanışıp buluşmaya gittim ama...

YouTube'daki Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler isimli programa katılan oyuncu Furkan Andıç, dikkat çeken bir itirafta bulundu. İnternette tanışıp büyük hayallerle bir buluşmaya gittiğini söyleyen Andıç, burada hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2019 10:59
Değiştirme Tarihi: 09.12.2019 10:59
Oyuncu Furkan Andıç’tan konuşulacak itiraf: İnternetten tanışıp buluşmaya gittim ama...

Furkan Andıç, Youtube’daki ‘Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler’ programında bir itirafta bulundu. “En kötü buluşman nasıldı?” sorusunda internetten tanıştığı bir kızla buluştuğunu, ama genç kızı görünce yaşadığı hayal kırıklığını anlattı.

'Gözlerimizle anlaşıp olmayacağını anladık'

Oyuncu “Meğerse fotoğrafları gerçeği yansıtmıyormuş. O an ne yapacağımı şaşırdım. Çok utandım. Kıza ne diyeceğimi bilemedim. O da durumun farkına vardı. Tatlı tatlı sohbet ettik. Ama gözlerimizle anlaşıp olmayacağını anladık” dedi.

FURKAN ANDIÇ KİMDİR?

4 Nisan 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Furkan Andıç'ın annesi Boşnak, babası ise Trabzonlu. 3 kardeş olan Furkan Andıç, 2007 yılında Lise'den mezun olup Ukrayna'ya giderek burada Kiev Politeknik Üniversitesi'nde dil eğitimi aldı, sonrasında da Türkiye'ye geri döndü. 

Andıç, bir süre Bilgi Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyan genç oyuncu, daha sonra 2011-2012 eğitim senesi 1. döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne yatay geçiş yaptı.

2011 yılında TNT ekranlarında yayınlanan ilk dizisi Kolej Günlüğü’nde dizi hayatına başladı. Ardından Umutsuz Ev Kadınları, Kaçak Gelinler ve Kırgın Çiçekler dizilerinde yer aldı.

2016 yılında ise Kanal D'de yayınlanan Tatlı İntikam adlı dizide başrolü canlandırmıştır. 2017'de Meryem dizisinde Savaş karakterini canlandırdı.

Çeşitli reklamlarda da yer alan ünlü oyuncu 2007 yılında Eti Bi Dolu, 2008'de Vatan Computer, 2011 yılında ise Marmara Forum AVM'nin reklamlarında oynamıştır.