Oyuncu Fahriye Evcen sırrını açıkladı: Karan sayesinde zayıfladım

Önceki gün sokağa çıkma yasağına  birkaç saat kala görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit muhabirlerin sorularını yanıtladı. Evcen, doğum sonrası hamilelik kilolarından nasıl kurtulduğu sorulunca “Özel bir diyet uygulamadım. Karan’ın peşinde koştururken kilo verdim” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2020 09:04
Değiştirme Tarihi: 13.12.2020 09:04
Oyuncu Fahriye Evcen sırrını açıkladı: Karan sayesinde zayıfladım

Sokağa çıkma yasağına birkaç saat kala araçlarıyla sahil turuna çıkan çift, kısa bir mola verip muhabirlerin sorularını yanıtladı.Evcen, doğum sonrası hamilelik kilolarından nasıl kurtulduğu sorulunca “Özel bir diyet uygulamadım. Karan’ın peşinde koştururken kilo verdim” dedi.
Burak Özçivit ise pandemi sürecini çalışarak geçirdiğini belirterek “Tedbirimizi alarak çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Çifte gündemin sıcak konularından koronavirüs aşısıyla ilgili ne düşündükleri de soruldu. Evcen’in yanıtı şöyle oldu: “Aşı bir gelsin de yaptırıp yaptırmayacağımıza o zaman karar veririz.”

Fahriye Evcen, ekrana dönmeyi düşünüp düşünmediği sorulunca “Görüştüğüm projeler var. Netleştiğinde sizi bilgilendireceğim” dedi. (Hürriyet)