Oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan'ın bakıcısı olmadığını söyledi

Oyuncu Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit önceki gün ailecek yemek yedi. Çift mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi. Fahriye Evcen muhabirlerin "Karan’a bakıcı düşünüyor musunuz?" sorusuna, yanıt verdi. Evcen, “Valla şuan hiçbir bakıcı yok” yanıtı verirken, Özçivit, “Böyle idare ediyoruz çok güzel” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 09:16
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 09:16
Oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan'ın bakıcısı olmadığını söyledi

Önceki gün Akatlar'da bir mekanda ailecek yemek yiyen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mekan çıkışı basın mensuplarıyla sohbet etti. vcen, "Burak setten çıkmıştı. Bir akşam yemeği yiyelim dedik" dedi.

34 yaşındaki güzel oyuncu Evcen, oğlu Karan ile ilgili gelen soruları da yanıtladı. Evcen oğlu Karan için "Çok hareketli bir çocuk, çok aktif" dedi. Fahriye Evcen "Karan’a bakıcı düşünüyor musunuz?" sorusuna, “Valla şuan hiçbir bakıcı yok” yanıtı verirken, Özçivit, “Böyle idare ediyoruz çok güzel” diye yanıt verdi.
Uzun zamandır setlerden uzak olan Evcen, gelen teklifleri oğlu ile vakit geçirmek için geri çevirmişti.

Muhabirlerin konu ile ilgili soruları karşısında Evcen, “Ben çok özledim ama tabii ki Karan’ın biraz daha büyümesini beklemem gerekiyor şöyle biraz daha vaktimiz var. Geri dönmek istiyorum görüştüğümüz şeyler var ama zamanla belli olacak” dedi.

Muhabirlerin, “Karan’ı sete götürür müsünüz?” sorusuna Fahriye Evcen, “Çalıştığım zaman muhtemelen bir destek alacağım ama sette yanıma alacağım günler olur elbette” dedi. Özçivit, eşi Fahriye Evcen basın mensuplarıyla sohbet ederken, oğlu Karan’ı arabalarındaki bebek koltuğuna oturttu.

Özçivit, oğlu Karan’ın emniyet kemerlerini takmakta zorlanınca röportaj yapan eşine, “Fahriye, bir kontrol et istersen” diye seslendi.