Oyuncu Enis Arıkan yeni projesinin detaylarını paylaştı

Geçtiğimiz gün annesi Selma Arıkan ile birlikte bir AVM'de görüntülenen sevilen oyuncu Enis Arıkan'dan hayranlarını sevindirecek bir açıklama geldi. Enis Arıkan yeni projesiyle ilgili açıklamada bulundu. Arıkan, "Çok güzel bir müzikal ile tekrar sahnelerde olacağım. Hazırlıkları şu anda devam ediyor. Şu kadarını söyleyebilirim ki önümüzdeki yılın yaz başında inşallah bir aksilik olmazsa sahnelerde olacağız. Açık hava sahnelerinde oynayacağımız oldukça güzel ve keyifli bir müzikal olacak" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2020 16:24
Değiştirme Tarihi: 20.10.2020 16:24
Oyuncu Enis Arıkan yeni projesinin detaylarını paylaştı

Enis Arıkan geçtiğimiz gün annesi Selma Arıkan ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Ünlü oyuncu ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti. 

Enis Arıkan, "Malum zor bir süreçten geçiyoruz. Annem uzun süredir evdeydi. Bugünün sakin olacağını düşündüğüm için annemle beraber dışarı alışverişe çıkalım istedik. Bugünü tamamen anneme ayırdım" açıklamasında bulundu.

Yeni projesi hakkında da konuşan Enis Arıkan, "Çok güzel bir müzikal ile tekrar sahnelerde olacağım. Hazırlıkları şu anda devam ediyor. Şu kadarını söyleyebilirim ki önümüzdeki yılın yaz başında inşallah bir aksilik olmazsa sahnelerde olacağız. Açık hava sahnelerinde oynayacağımız oldukça güzel ve keyifli bir müzikal olacak" dedi.

Etiketler: enis arıkan - proje - müzikal