Oyuncu Enis Arıkan, 'öldü' haberlerine isyan etti!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Camdaki Kız' dizisinde 'Muzaffer Koroğlu' karakterine hayat veren Enis Arıkan, ikinci kez koronavirüse yakalandı. Hastalığı hafif atlatan ve evinde karantinada olan sempatik oyuncu, sosyal medyada kendisi hakkında çıkan 'öldü' haberlerine tepki gösterdi.

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2021 15:45
Değiştirme Tarihi: 30.12.2021 15:47
Oyuncu Enis Arıkan, 'öldü' haberlerine isyan etti!

Ünlü oyuncu Enis Arıkan, ikinci kez koronavirüse yakalandı. Arıkan, Instagram hesabından yayınladığı video ile testinin pozitif çıktığını duyurdu. Soğuk algınlığı şikayetiyle gittiği hastanede koronavirüse yakalandığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadığını belirten Arıkan, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

"BU NASIL HABER!" 

Ünlü oyuncu, evinde tedavisini sürdürürken kendisi hakkında çıkan 'ölüm' haberlerine isyan etti. Arıkan, "Allah sizi kahretmesin ne diyeyim. Kahretsin bile diyemedim. Bedduadan o kadar korkarım ki. Bu nasıl haber! Bir de tabut başına Ezgi'yi koymuşunuz ağlarken. Anam, bacım görse ne hisseder" dedi.

"AŞI OLMANIN EKMEĞİNİ YİYORUM" 

Öte yandan geçtiğimiz ağustos ayında koronavirüsü atlayan Enis Arıkan, "Aşı olmanın ekmeğini yiyorum ve daha kolay atlatıyorum. Terliyorum ve birazcık öksürüyorum" şeklinde konuşmuştu.

"KÖTÜYE BİR ŞEY OLMUYOR"

Sosyal medya üzerinden kötü haberi veren oyuncu, "İkinci Kez korona olan dünya güzeline alkışlarınızı bekliyorum" ifadelerini kullandı. Evinde karantinada olan Arıkan, Instagram hesabından bir takipçisinin canlandırdığı karakter üzerinden yaptığı yorumu yayınladı.

İlgili Sayfalar: Magazin