Oyuncu Eda Ece beyaz şıklığıyla güzelliğini konuşturdu

Ünlü oyuncu Eda Ece son paylaşımları ile çok konuşuldu. Ünlü oyuncunun sosyal medyadan paylaştığı güzelliğini ve şıklığını konuşturduğu yeni pozları kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2021 16:30
Değiştirme Tarihi: 14.06.2021 16:30
Oyuncu Eda Ece beyaz şıklığıyla güzelliğini konuşturdu

Oyuncu Eda Ece son paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabından hayranlarına sunduğu, beyaz kıyafeti ile tarzını ve güzelliğini konuşturduğu paylaşımları binlerce beğeni aldı.

Eda Ece son dönemin popüler oyuncularından olmayı sürdürüyor. Yasak Elma dizisindeki başarılı performansı, güzelliği ve esprili kişiliği ile çok konuşulan ekranların sevilen oyuncusu, Anadolu Efes'te oynayan basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile bir dargın bir barışık aşk hayatı ile de dikkat çekiyor.

Eda Ece'nin Instagram hesabında 4 milyon 700 bin takipçisi bulunuyor. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncu paylaşımlarında hız kesmeyerek takipçilerini sevindirmeye devam ediyor.

Eda Ece, Instagram hesabından hayranlarına sunduğu yeni pozları ile yine çok konuşuldu. Beyaz kombini ve gözlükleriyle dikkat çeken genç oyuncu, güzelliği ve şıklığıyla kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan ünlü isim geçtiğimiz günlerde paylaştığı makyajsız ve doğal fotoğrafıyla da büyük beğeni toplamıştı.