Oyuncu Domingos Montagner öldü

Oyuncu Domingos Montagner öldü

Brezilyalı aktör Domingos Montagner, nehirde boğularak yaşamını yitirdi.

Güney Amerika ülkesi Brezilya'nın en sevilen aktörlerinden biri olan Domingos Montagner, başrolünde oynadığı dizinin çekimlerinden sonra nehirde boğularak yaşamını yitirdi.

Velho Chico dizisinde başrol oynayan Montagner, nehirde gerçekleştirilen çekimlerden sonra boğularak öldüğü öğrenildi.

İngiliz Basın kuruluşu BBC'nin haberine göre; 54 yaşında aktör, ülkenin kuzeydoğusundaki Sergipe eyaletindeki çekimlerden bir gün sonra Camile Pitanga adlı aktrisle yüzmeye gitti.

Cesedi 300 metre derinlikte bulundu

Nehrin güçlü akıntısının ünlü aktörü sürüklediğini ifade eden Pitanga, yardım istediğini fakat yöre insanlarının boğulmayı dizi için çekilen bir sahne sandığını söyledi.Olaydan sonra arama kurtarma ekipleri, Montagner'in cansız bedenini boğulduğu yerden yaklaşık 300 metre derinlikte buldu.

Yetkililer, yapılabilecek pek bir şey olmadığını çünkü ünlü aktörün nehre girdiği bölgenin çok tehlikeli olduğunu söyledi.

Eskiden sirklerde çalışıyordu

Ünlü olmadan önce sirklerde çalışan Montagner, 14 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Luciana Lima ile evliydi ve bu ilişkiden üç çocuğu vardı. Montagner'in ölüm haberi, Brezilya'da şok etkisi yarattı.

Tuttuğu Corinthians takımı, Montagner'in 1980'lerde hentbol oyuncusu olduğunu hatırlatarak, bu dönemdeki başarılarını övdü.

Son filmi 2 hafta önce vizyona girdi

Ünlü yıldızın "Um Namorado Para Minha Mulher" (Eşime Bir Erkek Arkadaşı) adlı son filminin iki hafta önce vizyona girdiği öğrenildi.

Görüntülenme : 2304 Güncelleme Tarihi: 16/09/2016 20:38:34
Yayınlanma Tarihi: 16/09/2016 20:24:10

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin