Oyuncu Demet Özdemir'in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı! Demet Özdemir estetik mi yaptırdı?

Son günlerde Oğuzhan Koç ile yaşadıkları aşk ile magazin gündeminden düşmeyen güzel oyuncu Demet Özdemir'in sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafı olay oldu. Mert Vidinli, Demet Özdemir ile olan bir karesini sosyal medyadan paylaştı. Bu paylaşımda Demet Özdemir'in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı. Demet Özdemir ile ilgili kötü ışık kurbanı mı yoksa estetik mi yaptırdı? soruları gündeme geldi.

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2021 17:13
Değiştirme Tarihi: 12.11.2021 17:13
Oyuncu Demet Özdemir'in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı! Demet Özdemir estetik mi yaptırdı?

Son olarak TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle izleyiciyle buluşan ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dillerden düşmeyen Demet Özdemir'in yüzündeki değişim sosyal medyayı ikiye böldü.

Oğuzhan Koç ile yaşadıkları aşkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir'in bir fotoğraf karesinde yüzünde olan değişiklik dikkatlerden kaçmadı. 

2. Sayfa'nın haberine göre; Demet Özdemir ile olan bir karesini sosyal medyadan paylaştı. Bu paylaşımda Demet Özdemir'in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı. Demet Özdemir ile ilgili kötü ışık kurbanı mı yoksa estetik mi yaptırdı? soruları gündeme geldi.

İŞTE O PAYLAŞIM

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin