Oyuncu Damla Ersubaşı yeni projesinin müjdesini verdi

Sihirli Annem'in eski oyuncusu Damla Ersubaşı geçtiğimiz gün bir AVM'de görüntülendi. Tek başına alışverişini yapan güzel oyuncu daha sonra arkadaşlarıyla biraraya geldi. Damla Ersubaşı, "Yakın zamanda çok farklı bir projenin içinde olacağını söyleyen Ersubaşı, "Yeni bir oluşum ve proje hazırlığındayım. Bu proje tamamen farklı bir sektör olacak. Televizyon ve medya sektörünün uzağında farklı bir proje... Yakın zamanda zaten sizin de bu konuyla ilgili bilginiz olacaktır" açıklamasında bulundu." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 12:00
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 12:00
Oyuncu Damla Ersubaşı yeni projesinin müjdesini verdi

Çocuk yaşlarda oynadığı 'Sihirli Annem' dizisiyle tanınan ve geçtiğimiz ay eşiyle olaylı bir şekilde boşanan oyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

Tek başına alışverişe çıkan güzel oyuncu, çok kısa bir alışveriş turu yaptıktan sonra meydan katında bulunan bir restoranda dostlarıyla bir araya geldi.

Yakın zamanda çok farklı bir projenin içinde olacağını söyleyen Ersubaşı, "Yeni bir oluşum ve proje hazırlığındayım. Bu proje tamamen farklı bir sektör olacak. Televizyon ve medya sektörünün uzağında farklı bir proje... Yakın zamanda zaten sizin de bu konuyla ilgili bilginiz olacaktır" açıklamasında bulundu. (SnobMagazin)