Oyuncu Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner sosyal medyadan gelen çirkin mesajı ifşa etti

Begüm Öner geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından eşi Ceyhun Fersoy ile birbirlerini öptükleri bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Bir takipçinin bu fotoğraf üzerine "Lan Allah'ın sapığı! Niye öpüşüyorsunuz? Ramazan... Valla siz kesin hristiyansınız" mesajını yollamış. Begüm Öner bu mesaja tepki göstererek mesajı sosyal medya hesabından paylaştı ve yorumu takipçilerine bıraktı.

Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 12:51
Değiştirme Tarihi: 21.05.2020 12:51
Oyuncu Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner sosyal medyadan gelen çirkin mesajı ifşa etti

Koronavirüs salgını sebebiyle bir süredir evlerinde vakit geçiren Ceyhun Fersoy ve eşi  Begüm Öner birlikte çektikleri eğlenceli videoları sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar.

Çift geçtiğimiz günlerde spor yaptıkları esnada birbirlerini öperken çektikleri bir fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşmışlardı. Bu fotoğraf karesini gören bir takipçisi  Begüm Öner'e instagram üzerinden "Lan Allah'ın sapığı! Niye öpüşüyorsunuz? Ramazan... Valla siz kesin hristiyansınız" yazdığı bir mesajı gönderi. 

Begüm Öner bu mesaja kayıtsız kalmadı ve o mesajı yazan kişiyi ifşa etti.  Öner, takipçilerine "Yorumu size bırakıyorum" dedi.