Oyuncu Burcu Kara, oğlu Ali'nin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı

Güzel oyuncu Burcu Kara, sosyal medya hesabından oğlu Ali'nin fotoğrafını paylaştı. Kara, “Ali tatil falan demiyor çalışıyor. Her fırsatta görev vermeye çalışıyoruz ona. Hem öğrensin, hem de zaten “ben de varım” döneminde olduğu için ona iyi gelsin diye. Şu anda sanki duvara konuşuyormuşuz gibi asla dinlemiyor bizi, aksine yapma dediğimiz her şeyi yapıyor" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2020 14:29
Değiştirme Tarihi: 06.07.2020 14:29
Oyuncu Burcu Kara, oğlu Ali'nin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlülerden biri olan Burcu Kara, kimi zaman bahçesinden topladığı kirazlarla kimi zaman da aile üyeleriyle yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Burcu Kara son olaram instagram hesabından oğlu Ali'nin fotoğrafını paylaşarak bu paylaşımına “Ali tatil falan demiyor çalışıyor. Her fırsatta görev vermeye çalışıyoruz ona. Hem öğrensin, hem de zaten “ben de varım” döneminde olduğu için ona iyi gelsin diye. Şu anda sanki duvara konuşuyormuşuz gibi asla dinlemiyor bizi, aksine yapma dediğimiz her şeyi yapıyor. O yüzden mümkün olduğu kadar toprakla ve hayvanlarla iç içe olsun diye her gittiğimiz yerde bir bağ bahçe peşindeyiz.” notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.