Oyuncu Burak Deniz, sokakta aksayarak yürürken görüntülendi

Oyuncu Burak Deniz, sokakta aksayarak yürürken görüntülendi
Yayınlanma Tarihi: 18.11.2019 09:57 | Değiştirme Tarihi: 18.11.2019 09:59

Son olarak Bizim Hikaye dizisiyle karşımıza çıkan oyuncu Burak Deniz, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. 

Yürürken aksadığı fark edilen ünlü oyuncuya, 'Geçmiş olsun Burak Bey' diye soruldu. 

Oyuncu, “Geçmiş olsun Burak Bey” diyen gazetecilere “Sağ olun, sol diz kapağımdan menisküs ameliyatı oldum. İki hafta oldu. Doktorum ‘Kendini iyi hissedince çık yürü’ dedi, ben de çıktım dolaşıyorum. Biraz topallama var ama geçecek” dedi.

Biraz topallama var ama... Burak Denize ne oldu

BURAK DENİZ KİMDİR?

Üniversitede sanat tarihi okuyan Burak Deniz 20 Ekim 1989 İstanbul doğumlu. Annesi ile babası, Burak Deniz çocukken boşandı. Burak Deniz 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği 'Kolej Günlüğü' adlı dizide Onur karakterine hayat verdi. Bu dizide Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte rol aldı.

2012 yılında "Sultan" dizisinde Tarık karakterini canlandırırken, Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak,Nur Sürer, Settar Tanrıöğen ile oynadı.

2013 - 2014 yılları arasında "Kaçak" dizisinde Burak Topçuoğlu karakterini canlandırırken, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören, Yağmur Tanrısevsin, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin ile beraber rol almıştır.

2015 yılında "Tatlı Küçük Yalancılar" adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız,Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.