Oyuncu Bekir Aksoy, minik oğlu Asil ile birlikte görüntülendi

Oyuncu Bekir Aksoy, Nişantaşı'nda oğlu Asil ile birlikte görüntülendi. Minik oğlunu kanguru olarak adlandırılan aparatla kucağında taşıyan Aksoy, ardından soluğu bir kafede aldı.

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 09:25
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 09:25
Oyuncu Bekir Aksoy, minik oğlu Asil ile birlikte görüntülendi

Oyuncu Bekir Aksoy,  Nişantaşı'nda görüntülendi. Ünlü oyuncu basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

"Yazın Bodrum'daydık oradan Ankara'ya gittik şimdi buraya geldik işler başlıyor" diyen Aksoy, eşi Nazife Oğlakçıoğlu'nun işleri olduğunu ve bu nedenle birkaç saat bebeklerine kendisinin baktığını anlattı.

Konuyla ilgili espri yapan oyuncu, "Babalık unutulmaz dünyanın en eğlenceli şeyi zor değil. Mamasını da veriyorum altını da alıyorum, bir gün ihtiyaç olursa haber verin bana" dedi.

"Pandemiden dolayı işler durgun ya şimdi bakıcılığa başlayacağım. Annemizin işleri vardı bugünlük bana bıraktı, o benden daha profesyonel ama iyiyiz keyifler yerinde..."

Aksoy, ayrıca uzun bir aradan sonra setlere geri döneceğini de ifade edip, "Bir dizi başlayacak süreler ile ilgili büyük sıkıntılar var. Bir de diğer işlerle uğraştığın için zor oluyordu, senaryoda içime sindi keyifli bir işi olacak" şeklinde konuştu. (Milliyet)