Oyuncu Barış Arduç ve Asude Kalebek'in Netflix'te izleyici ile buluşan Kulüp dizisindeki sahneleri olay oldu!

Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Asude Kalebek’in başrolleri paylaştığı “Kulüp” dizisi Netflix'te dizi severlerle buluşuyor. İddialı konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Kulüp dizisinde Barış Arduç ve Asude Kalebek'in cesur sahneleri kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Fıstık İsmet rolünü canlandıran Barış Arduç ve Raşel karakterine hayat veren Asude Kelebek'in aşk dolu sahneleri çok konuşuldu.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 10:59
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 12:32
Oyuncu Barış Arduç ve Asude Kalebek'in Netflix'te izleyici ile buluşan Kulüp dizisindeki sahneleri olay oldu!

Netflix'in yeni dizisi “Kulüp” gündeme bomba gibi düştü. Hikayesi 1955 yılında İstanbul’da geçen “Kulüp” dizisi seyirciyle buluştu. Yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan’ın oturduğu, oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci ve Metin Akdül-ger’in yer aldığı dizinin ilk 6 bölümü dijital platformda yayınlanmaya başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SES GETİREN SAHNELER

Hapishaneden çıkan Matilda’nın (Gökçe Bahadır) yeni bir hayat kurma çabasını konu alan “Kulüp”ün ilk sezonuna damga vuran, Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet (Barış Arduç) ve Matilda’nın kızı Raşel (Asude Kalebek) arasındaki aşk oldu.

Arduç ve Kalebek’in sahneleri sosyal medyada da çok konuşuldu. İkilinin bu sahneleri hayranlarından tam not aldı.

İlgili Sayfalar: Magazin