Oyuncu Aziz Aslan baba oldu

'Güldür Güldür Show' oyuncularından Aziz Aslan ile eşi Eylül Çulhacı Aslan'ın bebekleri dünyaya geldi. İlk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan ünlü çift, oğullarına 'Güneş' adını verdiler. İşte anne Eylül Çulhacı Aslan ve bebeğin sağlık durumu...

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2022 13:51
Değiştirme Tarihi: 15.06.2022 13:51
Oyuncu Aziz Aslan baba oldu

Doğum, Acıbadem Maslak Hastanesi’nde bugün saat 07:51’de, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Esra Özbaşlı tarafından gerçekleştirildi. Hastaneden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

 

"Aziz Aslan ile Eylül Çulhacı Aslan çiftinin bebekleri 49 santim, 3.320 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz."

"HOŞ GELDİN GÜNEŞ'İMİZ"

Baba olma mutluluğu yaşayan Aziz Aslan, 82 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, "Hoş geldin oğlum. Hoş geldin Güneş’imiz. 15.06.2022" notunu yazdı.

AZİZ ASLAN KİMDİR?

Şimdilerde 'Güldür Güldür' adlı televizyon şovunda yer alan oyuncu, 4 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisans yaptı.

2000 yılı itibarıyla tiyatroda oyuncu ve yaratıcı drama eğitmeni olarak görev aldı. Çocuklar için çeşitli oyunlar ve TV programlarına skeçler yazan Aziz Aslan, 2014 yılında 'Eyyvah Eyvah 3'te rol alırken, 'Olur Olur' ve 'Dedemin Fişi' filmlerinde de kamera karşısına geçti.

İlgili Sayfalar: Magazin