Oyuncu Aslı Enver'den peş peşe paylaşım! Teknede bikinisiyle...

Her yaptığı merak edilen oyuncu Alı Enver bir süredir Meksika'da tatil yapıyor. Aslı Enver, tatili sırasında çekildiği fotoğraf karelerini sosyal medya hesabı instagram üzerinden takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Aslı Enver son olarak teknede çektiği bikinili pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Oyuncu Aslı Enver'in bu paylaşımı kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 15:35
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 15:35
Oyuncu Aslı Enver'den peş peşe paylaşım! Teknede bikinisiyle...

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla her daim adından söz ettiren oyuncu Aslı Enver, şimdilerde Meksika'da tatil yapıyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, teknede çektirdiği pozlarını da takipçilerinin beğenisine sundu.

POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Güzel havanın tadını çıkaran Aslı Enver, tatil yaptığı teknede siyah bikinisiyle peş peşe pozlar verdi. Instagram'da 6 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, verdiği pozları da sevenlerinin beğenisine sundu. Oyuncunun kahverengi kalp emojisiyle paylaştığı tekne pozları kısa sürede 100 binden fazla beğeni aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aslı Enver ile İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Dilara Aksüyek, oyuncunun paylaşımına "Gördüğüm en güzel kız" yorumunu yaptı.

İŞTE ASLI ENVER'İN DİKKAT ÇEKEN POZLARI

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

İlgili Sayfalar: Magazin