Oya Başar'ın oğlu Umut Kırca’nın ilk filmi galasını yaptı

Oya Başar'ın oğlu Umut Kırca’nın ilk filmi galasını yaptı

Oya Başar ve Levent Kırca’nın yönetmen oğulları Umut Kırca’nın ilk filmi “El Değmemiş Aşk”ın galası önceki akşam yapıldı. Oya Başar, “Bu gece benim gurur gecem” dedi.

Umut Kırca, ilk uzun metrajı “El Değmemiş Aşk”ın heyecanını yaşıyor. Kırca’nın yönetmen koltuğunda oturduğu BKM yapımı filmin galası önceki akşam yapıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geceye “El Değmemiş Aşk” ekibinin yanı sıra filmde yer alarak oğluna destek veren Oya Başar, Selen Görgüzel-Hamdi Alkan, Ali Sunal, Gül Sunal, Suzan Kardeş, Begüm Öner-Ceyhun Fersoy, Sedef Avcı- Kıvanç Kasabalı ve Erdil Yaşaroğlu da katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Babasının ısrarıyla kendini bir anda çocukluk arkadaşı Feryal’le (Ceren Moray) nikâh masasında bulan Zafer’in (Emre Karayel) öyküsünü anlatan film, yarın vizyona girecek.

Gala sezonu açıldı

Annesi Gül Sunal’ın eşlik ettiği Ali Sunal, “Gala sezonunu açtım. Umut’a yönetmenlik hayatında başarılar diliyorum. Güzel bir aşk filmi izleyeceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sürpriz rol

Filmde küçük bir rolü bulunan Oya Başar, detay vermekten kaçındı: “Sürprizi bozmak istemiyorum.”

Haber ile ilgili metin girin!.

Uzun süredir ekranda görünmeyen Başar,  “Oğlumun çektiği filmde rol almak benim için bir onur. Çok küçük bir şey oynadım. Bu bir uğurdu” dedi. İlk film heyecanını yaşayan Umut Kırca da “Çok güzel bir film oldu. Umarım sizler de beğeneceksiniz” şeklinde konuştu.

Kardeşleri Kırca’yı yalnız bıraktı
Yönetmenliğini Umut Kırca’nın yaptığı Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun rol aldıkları ‘El Değmemiş Aşk’ filminin galası Zorlu’da yapıldı. Oğlunun filminde rol alan Oya Başar, Kırca’nın eski eşinden olan çocukları Oğulcan ve Özdeş’in geceye katılmamasıyla ilgili, “Onlar Levent Bey’in ilk eşinden. Yorum yapmak istemiyorum” şeklinde konuştu.

Görüntülenme : 1003 Güncelleme Tarihi: 08/09/2016 10:50:08
Yayınlanma Tarihi: 08/09/2016 10:13:13

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin