Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Osman Sınav'dan yeni proje: Feda

Osman Sınav'dan yeni proje: Feda

'Deli Yürek' ve 'Kurtlar Vadisi'nin yaratıcısı Osman Sınav bomba proje ile geri dönüyor.

06.07.2017 15:32

Osman Sınav 'Süper Baba' ile başladığı yolculuğuna 'Deli Yürek' ve 'Kurtlar Vadisi' ile bambaşka bir boyut kazandırmıştı.

Daha sonra 'İnadına Aşk' ve 'Şahane Damat' gibi romantik komedilerde istediğini bulamayan yönetmen ve yapımcı Osman Sınav aslına dönüyor.

osman sınav

"Feda" ile dönüyor
Osman Sınav yeni sezonda yayınlandıkları dönem ekranı teslim alan 'Deli Yürek' ve 'Kurtlar Vadisi' tadında yeni bir dizi ile ekranda olmaya hazırlanıyor.

RaniniTV'nin haberine göre, geçen sezon sonu başlayan askeri-aksiyon dizileri kervanına katılmaya hazırlanan Osman Sınav, "Feda" isimli yeni dizisine yepyeni bir tema hazırlıyor.

Osman Sınav senaryosunu Ümit Saat'in yazdığı "Feda"da dört şehit çocuğunun mücadelesini anlatacak. Dizi aynı gün kalleş bir planla öldürülen bir savcı, bir askeri istihbaratçı, bir polis ve bir gazetecinin yetim kalan dört çocuğunun hayatlarının değişimine ve babalarının ölümünün ardındaki sır perdesini aralama mücadelesine odaklanacak. Kulislere göre "Feda" ile Kanal D ilgileniyor ancak henüz imza aşamasına gelinmedi.

Yorumlar | 0
üye profil