Oryantal Didem kimdir? İbo Show'a dansıyla damga vuran Didem Kınalı kaç yaşında, nereli?

İbo Show'daki dans şovlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen Oryantal Didem'in kim olduğu birçok izleyicinin merak edip araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. Tüm Türkiye'nin Oryantal Didem olarak tanıdığı Didem Kınalı'nın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Oryantal Didem kimdir? İbo Show'a dansıyla damga vuran Didem Kınalı kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 11:57
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 11:57
Oryantal Didem kimdir? İbo Show'a dansıyla damga vuran Didem Kınalı kaç yaşında, nereli?

Oryantal Didem lakabıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran ve İbo Show'da sergilediği dans figürleriyle herkesi ekran başına kilitleyen Didem Kınalı'nın kim ve kaç yaşında olduğu izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Peki, Oryantal Didem kimdir? İbo Show'a dansıyla damga vuran Didem Kınalı kaç yaşında, nereli?

DİDEM KINALI KİMDİR?

Oryantal Didem olarak tanınan Didem Kınalı, 6 Haziran 1986 tarihinde İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde dünyaya geldi. Şişli Kuştepe'de büyüdü. Annesi Selanik göçmeni bir oryantal, babası ise Yugoslav göçmeni bir darbukacı olan Didem Kınalı'nın Bir ablası ve bir de erkek kardeşi var.

İlkokul üçüncü sınıfa kadar okudu, ailesine destek olabilmek için eğitimini yardı bıraktı ve dans etmeye başladı. Ama daha sonra liseyi bitirdi. Verdiği bir röportajda "Matematik dışında başarılı bir öğrenciydim. Okulu bırakmam ailemin değil, benim isteğimdi. Ama hâlâ okumayı istiyorum. Karar verdim okuyacağım, üniversiteye de gideceğim." açıklamalarında bulunmuştu. Oryantal Didem'i keşfeden isim ise İbrahim Tatlıses oldu. Oryantal Didem İbo Show'daki dans şovlarıyla adından söz ettirdi.