Orkun Işıtmak Youtuberların yer alacağı Exatlon'da yarışacak yeni bir ismi EYS'de açıklayacak

Sunuculuğunu ünlü Orkun Işıtmak'ın yapacağı ve 14 Youtuber'ın yarışacağı Exatlon'un çekimleri başlıyor. Birbirinden özel 14 yarışmacı kıyasıya mücadele için bugün Dominik Cumhuriyeti'ne uçtu. 

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 13:56
Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 13:56

Youtuberların yarışacağı Exatlon'un sunuculuğunu yapacak olan Orkun Işıtmak, Dominik'e gitmeden önce Gel Konuşalım'a açıklamalarda bulundu, programa dair çok önemli tüyolar paylaştı. 

Orkun Işıtmak'ın açıklamaları şu şekilde:

Çok güzel isimler var. İsimlerden bazılarını Eser Yenenler Show'da açıklayacağız. Oğuzhan Uğur'u zaten söyledik. Yarışmacı gibi değil de o, programda olacak dedik. 14 kişiyiz şu an, öyle gözüküyor.

Amerika'daki ve Meksika'daki Exatlon'a baktığımız daha sportif duruyor ama bizimki daha eğlenceli olacak. Youtube kafasına çok yakın içerikler olacak. Hem dijitalde hem de Exatlon için üreceteceğimiz için Youtube içerikleri olacak.

EXATLON SUNUCUSU ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

YouTube'da çektiği vloglarla adını duyuran Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996 tarihinde dünyaya geldi. Tarih öğretmeni bir baba ve halkla ilişkiler uzmanı bir annenin oğlu olan Orkun Işıtmak’ın ailesi İzmir’de yaşıyor. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversite'sini kazanıp İstanbul'a taşındı. 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çeken Orkun Işıtmak, 2018 yılında "İyi Oyun"filminde oynadı. 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber/Instagrammer Ödülünün Sahibi Oldu.