Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Orkestra ve koro eşliğinde 'Game of Thrones'

Orkestra ve koro eşliğinde "Game of Thrones"

Dünyaca ünlü dizinin  müzikleri ABD'nin 28 şehrinde düzenlenecek konserlerde seslendirilecek.

09.08.2016 14:14

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alan ABD  yapımı "Game of Thrones"un müzikleri orkestra ve koro eşiliğinde ABD'de yapılacak  konserlerle seyirciyle buluşacak. 

 Dizinin yapımcı şirketi Home Box Office (HBO) tarafından yapılan  açıklamada, izlenme rekorları kıran "Game of Thrones"un müziklerinin büyük bir  orkestra ve koro tarafından gelecek yılın şubat ayından itibaren ABD'nin 28  şehrinde düzenlenecek konserlerde canlı olarak seslendirileceği bildirildi.Dizinin müziklerinin bestecisi Ramin Djawadi, Los Angeles'ta bir  etkinlik sırasında yaptığı açıklamada, 28 şehri kapsayan turnede, dizinin  müziklerinin dev ekrandan bazı önemli sahnelerin gösterimiyle seyirciyle  buluşacağını belirtti. Bunun sadece bir konser değil aynı zamanda görsel bir  şölen olacağını belirten Djawadi, turneyle ilgili çok heyecanlı olduğunu ifade etti.Djawadi, konserlerden bazılarında orkestra şefliği yapacağını ve bazı  enstrümanları çalacağını söyledi.

"Game of Thrones Canlı Konser Deneyimi" adlı turnenin 15 Şubat 2017'de  Missouri eyaletinin Kansas şehrinde başlayacağı belirtildi. Konserlerin New York,  Los Angeles, Boston, Chicago, Toronto, Salt Lake, Las Vegas, Denver, Philadelphia  ve Washington'ın aralarında bulunduğu şehirlerde düzenleneceği belirtildi.

 Biletler 13 Ağustos'ta satışa sunulacak.
HBO, geçen ay "Game of Thrones"un 2018'de yayınlanacak 8. sezonunda  final yapılacağını açıklamıştı.

ABD'deki televizyon yapımlarına verilen Emmy Ödülleri'nde 2015'e  damgasını vuran "Game of Thrones", 18 Eylül'de açıklanacak 2016 Emmy Ödülleri'ne  de 23 dalda aday gösterildi. 

Yorumlar | 0
üye profil