Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Orhan Ölmez'in sağlık durumu nasıl? Yapımcısı yaşananları anlattı

Orhan Ölmez'in sağlık durumu nasıl? Yapımcısı yaşananları anlattı

Komşular tarafından bıçaklanan ünlü sanatçı Orhan Ölmez'in yapımcısı yaşananları anlattı.

05.12.2016 13:52

Ünlü sanatçı Orhan Ölmez dün akşam yaşanan tartışmanın ardından bıçaklandı. Sanatçı Orhan Ölmez daha önce de tartışma yaşadığı komşusu tarafından darp edildi ve bıçaklandı. 

Edinilen bilgiye göre, Halkalı'da bulunan lüks bir sitede ikamet eden sanatçı Orhan Ölmez, daha öncede birkaç kez gürültü çıkaran komşuları ile dün akşam bina girişinde karşılaştı. Alkollü olduğu öğrenilen komşularına 'Eğer taşınıyorsanız yardımcı olayım' diyen Ölmez binadan çıktı. Orhan Ölmez'in sözlerine sinirlenen komşuları sanatçıyı otoparka kadar takip etti. Otomobiline binen sanatçının yanına gelen 4 kişi araca binip kontak anahtarını çıkardı. Ölmez'in boğazını sıkan ve darp eden saldırganlar sanatçıyı 5 yerinden bıçakladı. Orhan Ölmez hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken polis saldırganların yakalanması için çalışma başlattı. 

Yapımcısı yaşananları anlattı
Orhan Ölmez'in uğradığı saldırının ardından yapımcısı Veysel Şimşek, Renkli Sayfalar'a telefona bağlandı. Şimşek, ünlü şarkıcının sağlık durumuyla ilgili şunları söyledi: "Orhan'ın sağlığışuan çok iyi. Saldırganlarla herhangi bir husumeti yok. Daha önce de sesle alakalı bir kaç uyarısı olmuş. Dün akşam da saat 7 civarında çok fazla ses gelince Orhan yukarıya çıkmış.  

'Taşınıyor musunuz, yardım edeyim' demiş. 'Hayır' cevabını alınca asansöre yönelmiş, aşağı inip arabasına binmiş.  

4-5 kişi Orhan'ın peşinden gitmiş. Arabadan indirip darp etmişler. İçlerinden biri de arabanın anahtarını almış. Boynunda kaşkolu varmış. O kaşkoldan tutup yere düşürmüşler. Kafasına tekme atmışlar. 4 tane sol kalçasında, 1 tane de sağ kalçasında bıçak yarası var. Kafasının iki yerinde de açılma var. Orhan zaten taşınacaktı. Dün akşam oradaki evinde kalmış, böyle bir talihsizlik yaşanmış.  

4 kişinin kimlikleri belirlendi
Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sitenin güvenlik kamera görüntülerinden şüpheli 4 kişinin kimliklerini belirledi.  Olaydan sonra kaçan şüphelilerin yakalanmasına çalışılıyor.

Yorumlar | 0
üye profil