Öpülesi Dudaklar İçin…

Ünlü markaların en çok tercih edilen rujlarına göz atmaya ne dersiniz...

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2013 08:51
Değiştirme Tarihi: 02.09.2013 08:49
Öpülesi Dudaklar İçin…

Kalıcılığı, görüntüsü, kokusu,ışıltısı ya da matlığı makyajımızda ruj seçimimiz sırasında dikkat edeceğimiz özelliklerden...

Lancome Rouge Attraction Lasting Impact LipColour

Lancome'un, geliştirdiği yeni pigment teknolojisi ışığı yansıtıyor ve kalıcılığını tüm gün koruyan 3 boyutlu bir renk sağlıyor. Işığın yansımasıyla parlaklığı cezbedici seviyeye yükselten bu ruju gün içinde tazelemeniz gerekmiyor. Gece dışarı çıkarken kırmızı, gündüz için de pembe tonları herkes için ideal.

Christian Dior Diorific Long-Wearing True Color Lipstick:

Christian Dior, mika-streç teknolojisinin ve tüy geçirmez jel filmin dudaklarınızı yoğun ve saten gibi saracağını iddia ediyor. Taze, parlak ve yeni sürülmüş bir görünüm elde etmek için birkaç saatte bir yenilediğinizde sonuç tam istediğiniz gibi olacak.

Estee Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick

Estee Lauder'in C ve E vitaminli formülü doğal nemlendirici yerine geçtiğini ve dudaklara parlaklık veriyor. Gün boyu gayet kalıcı olan bu rujla dudaklarınız bir saniye bile kurumuş gözükmüyor.

Avon Perfect Wear All-Day Comfort Lipstick

Avon, color flex teknolojisinin zaman içinde yavaş yavaş nemlendirme özelliğine sahip olduğunu, dolayısıyla da rujun kalıcılığının arttığını iddia ediyor. Ruj öyle hafif ki dudağınızda olup olmadığını unutacaksınız ayrıca görünümü de kıskandıracak kadar pürüzsüz...

Maybelline Forever Lipstick

Maybelline, formülü nedeniyle bu rujun gün boyu yeni sürülmüş gibi bir görünüm sağlıyor. Gün boyu etkili olsa da siz gün içinde tazelemeyi unutmazsanız dudaklarınız bir nebze olsun bile kurumayacak ve çekicilikte hız kaybetmeyeceksiniz.

Mahmure

Etiketler: ruj - kadın - makyaj - renk - Christian Dior