Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Onun kimonosu var dudaklı mı dudaklı!

Onun kimonosu var dudaklı mı dudaklı!

Hayat Şarkısı’nın son bölümünde Hülya karakterinin yani Burcu Biricik’in giydiği siyah üzerine sarı dudak desenli kimononun hikayesini anlatmak istiyorum. 

04.10.2016 01:14

Jaquette, tasarımcısı ise Elvan Tığlıoğlu... Dudak kime ait derseniz? Birebir Elvan Tığlıoğlu’nun kendisine...Elvan Hanım dudağının kalıbını çıkarmış, hem markasına logo hem de bazı kumaşlarına desen yapmış. Pek de güzel olmuş. Kalemle çizilse bu kadar muntazam olamazdı.

Kimono Jaquette:  600 TL

Defne neden tişört giyiyor?
Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim, “Kiralık Aşk”ın ikinci sezon styling’ini zayıf buldum.Başrol oyuncusu Elçin Sangu yani Defne karakteri neden her şeyin üstüne bisiklet yaka tişört giyiyor hiç anlamadım. Nerede ilk sezonki romantik elbiseleri, topuklu ayakkabıları, feminen ama romantik tarzı... Şimdi neden beline gömlekler bağlayıp küçük oğlan çocukları gibi dolaşıyor?

Tişörtler H&M : 39.90TL

 

Göbek deliğini açıkta bırakan ceket
Sezonun en iddialı yapımlarından “İçerde” dizisinde Melek rolünü canlandıran Bensu Soral, hem oyunculuğunu hem de günlük hayattaki tarzını beğendiğim isimlerden...Gerçek hayattaki cool ve abartıdan uzak duruşunu diziye de yansıttı.Son bölümde giydiği beyaz şimşek efektli ceketini tasarım olarak enteresan buldum. Detayları, lacivert kumaşın kendinden çizgili oluşu iyiydi. Göbek deliğini açıkta bırakması da enteresandı ama keşke ceket boyu bir tık daha kısa olsaydı. Uzun olduğu için klasik ile modernlik birbirine girmiş gibi duruyordu. Çanta: My Name is O (570 TL)

Ceket Madebyza : 710 TL

 

Elbise kadını Leyla
Tatlı İntikam’ın son bölümünde bir kez daha gördüm ki, Pelin karakteri yani Leyla Lydia Tuğutlu kesinlikle elbise kadını...

Biri kırmızı diğeri gri olmak üzere giydiği iki elbiseyi de çok sevdim.Kırmızı önden balıkçı elbisenin öyle nefis bir sırt dekoltesi vardı, oyuncu öyle güzel taşımıştı ki hayran kaldım.Gri elbisenin ise göğüs dekoltesi çok yerindeydi. Siyah geometrik çizgiler cool bir hava vermişti. Gri elbise: Gülnur Güneş (1750 TL)

Elbise Mlle Epaulette : 850 $

 

Neslihan rahat seviyor
Farkında mısınız bilmem, “Kara Sevda”nın başrol oyuncusu Neslihan Atagül rahatına düşkün oyunculardan. 

Ya bot, ya spor ayakkabı ya da kalın topuklu yüksek ayakkabı tercih ediyor. Ama söz konusu kalın topukluların da özenle seçildiği ortada. Son bölümde giydiği iki modeli de çok sevdim. Hele incili olana bayıldım. Müjdemi isterim, her iki ayakkabı da şu anda indirimde. Bir sonraki yaza mantıklı bir yatırım yapabilirsiniz. Kahverengi topuklu ayakkabı: I Love Shoes (59.99 TL)

İncili ayakkabı İlvi : 180 TL

 

 

 

Yorumlar | 0
üye profil