Ömür Gedik'in sosyal medyada yaptığı muz paylaşımı çok konuşulanlar arasında girdi

Ömür Gedik'in sosyal medyada yaptığı muz paylaşımı çok konuşulanlar arasında girdi
Yayınlanma Tarihi: 20.11.2019 11:32 | Değiştirme Tarihi: 20.11.2019 19:31

Ömür Gedik sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla tartışma yarattı. Ömür Gedik'in paylaşımı kısa sürede gündem oldu...

Ömür Gedik'ten tartışma yaratan açıklama! Geçtiğimiz aylarda "Bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda" diyerek uzun süre adından söz ettiren Ömür Gedik'ten gündem yaratacak açıklaması geldi. 

Bir muz üzerine yazılan, "Et yemek iktidarsızlık yapabilir. Daha iyi seks ister misiniz? Vegan olun." yazısıyla oluşturulan capsi sosyal medya hesabından paylaşan Ömür Gedik, paylaşımının altına, "Geceye mesajım..." notunu düştü.

İşte o paylaşım;

Haber ile ilgili metin girin!.

Ömür Gedik'in hesabı mı çalındı?

Son dönemde birçok ünlünün sosyal medya hesaplarının ele geçirilerek müstehcen paylaşımlar yapılması bu soruyu Ömür Gedik konusunda da gündeme getirdi. Dün de Ece Erken iCloud hesabını hackerlara kaptırmıştı. Ömür Gedik'in hesabından yapılan paylaşımlarına sosyal medya kullanıcıları da tepki gösterdi. Ayrıca hacklendiği iddialarına da yer verildi.

ÖMÜR GEDİK’TEN PAYLAŞIMA DEVAM

Gedik, akşam saatlerinde paylaştığı mesajın ardından gündüz de benzer bir paylaşıma daha imza attı. Twitter hesabından yazdıklarıyla hesabının hacklenmediği anlaşılan Ömür Gedik şunları yazdı:

Haber ile ilgili metin girin!.