Ömür Gedik'in Can Yaman savunmasına tepki yağdı

Ömür Gedik, Can Yaman'ın çirkin sözlerini 'Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar bile eleştirdi Can'ı. Pes yani!' diyerek köşesine taşıdı. Gedik'e sosyal medyadan tepki yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 05.12.2019 13:48
Değiştirme Tarihi: 05.12.2019 13:48
Ömür Gedik'in Can Yaman savunmasına tepki yağdı

Ömür Gedik, katıldığı televizyon programında, bir kadının sorusu üzerine verdiği, "Arka odaya geçelim, gösteririm" cevabıyla tepki çeken Can Yaman'ı savundu. Gedik konu hakkında, "Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar tarafından bile eleştirildi Can. Pes yani. İşte biz buna “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyoruz" ifadelerini kullandı.

Ömür Gedik, "Gerçekten siz bu dünyadan mısınız?" diyen İspanyol kadına "Gel arka odaya göstereyim" diye yanıt veren Can Yaman hakkında bugünkü köşesinde bir yazı yazdı.

“Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar tarafından bile eleştirildi Can. Pes yani. İşte biz buna “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu” diyoruz. Can'a tavsiyem biraz inzivaya çekilsin, kendini dinlesin. Kötücül yorumları da kafasına takmasın” diyen Gedik, sosyal medyada tepki çekti.