Ölen köpekleri için mezar yaptıran Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler sosyal medyanın gündeminde

Esra Ceyda Ersoy kardeşlerin uzun yıllardır baktıkları köpekleri Sindy öldü. Ölüm sonrası büyük üzüntü yaşadıklarını ifade eden Ersoy kardeşler, sosyal medyadan Sindy'e yaptırdıkları mezarın fotoğrafını paylaşıp yaşadıkları üzüntüyü uzun birer mesajla dile getirdi. Cicişlerin bu paylaşımı sosyal medyanın da gündemindeydi. 

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 16:06
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 16:06
Ölen köpekleri için mezar yaptıran Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler sosyal medyanın gündeminde

Cicişler olarak bilinen Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler sosyal medyanın gündemine geldi. Uzun süredir baktıkları Sindy isimli köpeklerinin ölümü üzerine büyük üzüntü yaşayan iki kardeşin, hayvan mezarlığına gömülen köpekleri için yaptırdıkları mezar kısa sürede sosyal medyanın odak noktası haline geldi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Mezar taşına "Seni çok özleyeceğiz. Sen bizim prensesimizsin. Hep kalbimizdesin. Seni hiçbir zaman unutmayacağız" yazdıran kardeşler, "Acımız büyük. Nurlar içinde uyusun inşallah. Sen rahat uyu diye seni en iyi pet mezarlığına defnettik" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Esra Ersoy ölen köpekleri için, 'Çok sevdiğimiz köpeğimiz,bebeğimiz Sindy’i kaybettik. Acımız büyük. Nurlar içinde uyur inşallah. Senin için tıpkı yaşarken olduğu gibi ölümünde de hiçbir şeyden kaçınmadık Sindy. Sen rahat uyu diye seni en iyi pet mezarlığına defnettik. En güzel mezarı ve mezar taşını yaptırdık. Seni ziyaret etmeyi de unutmayacağız' dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ceyda Ersoy ise "Biricik , güzeller güzeli, prenses Sindy’mizi kaybettik.. Artık o cennette.. Melek oldu.... Sen nurlar içinde uyu Sindy, Sen en güzel şeylere layıksın Sindy... Seni en güzel şekilde, en güzel yere defnettik. Acımız büyük...Seni asla unutmayacağız melek Sindy’miz......ziyaretine ömür boyu geleceğiz prensesim benim......." ifadelerini kullandı. 

Kardeşlerin yaptırdığı mezarlık ise sosyal medya kullanıcıları ikiye böldü. Bir grup kullanıcı mezarlığı güzel olduğunu savunurken bir kısım da abartılı olduğunu savundu.