Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Olcay Bolelli: Onu görünce elim ayağıma dolaştı

Olcay Bolelli: Onu görünce elim ayağıma dolaştı

İlk maxi single çalışması Hoşgeldin ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Olcay Bolelli, TV8'de ekrana gelen Aramızda Kalmasın'ın konuğu oldu.

16.04.2015 12:31

Dört ay önce ilk maxi single çalışması "Hoşgeldin" ile müzik severlerin karşısına çıkan Olcay Bolelli bu sabah TV8'de ekrana gelen Aramızda Kalmasın'a konuk oldu. Programa muhteşem sesi ve şarkılarıyla renk katan Bolelli hakkında merak edilenleri anlattı.

Müzik dünyası ile çok erken yaşlarda tanışan şarkıcı, "Sahne geçmişimiz çok kalabalık. Çocukluğumdan beri sürekli sahnelerdeydim. Gözümü oralarda açtım diyebilirim. İlkokul öğretmenim sayesinde biraz atıldım müziğe. O tozu yuttuktan sonra geri dönüşü yokmuş gibi bir duygu başlıyor üzerinizde. Bu iç güdüsel bir durum. Sahnede olmak beni çok rahatlatıyor" dedi.

"Rafet El Roman benim için çok özel"

İkinci klibini Rafet El Roman'ın yönetmeliğinde çeken Bolelli, "İlk görüştüğümüzde elim ayağıma dolaştı. Rafet abi benim için çok önemli. Çok önemli bir müzik adamı.  Çok önemli bir göze sahip. Arka tarafta da çok duygusal bir kişiliği var. Acayip bir şans benim için." diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Bu ilk canlı yayınım"

 İlk kez bir televizyon programında canlı yayına çıktığını söyleyen Bolelli, "Bu program benim için çok özel. Çok teşekkür ederim." dedi.

'Eğitmenliğe devam edeceğim'

Daha önce müzik öğretmenliği yapan şarkıcı, "Eğitmenlik bir yanımızda var. Yoğun bir dönemdeyim. Bizde tüm tecrübelerimizi yarına aktarabilirsek iz bırakabiliriz diye hissediyorum.  Biz şimdi ikinci klibimizin tanıtımına yoğunlaştık. Önümüzdeki ay Almanya sonrasında da Kıbrıs turumuz var." diye konuştu.

"Tüm şarkılarımı kırık gitarımla yazdım"

Kırık gitarla şarkılarını söyleyen şarkıcı "Bütün şarkılarımı bu gitarımla yazdım. En büyük dostum o" diye konuştu. Olcay Bolelli canlı yayın boyunca hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutuldu.

Yorumlar | 0
üye profil