"Beni yemek yaparak tavladı"

'Beni yemek yaparak tavladı'
Yayınlanma Tarihi: 15.12.2014 12:44
Değiştirme Tarihi: 15.12.2014 14:50

TV8'in sevilen programı Aramızda Kalmasın'a eşi Demet Akalın'la birlikte konuk olan Okan Kurt “Demet beni yemek yaparak tavladı” dedi.

Funda Özkalyoncuoğlu, Jess Molho ve  Gamze Karaman’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8’de ekranlara gelen “Aramızda Kalmasın” programına konuk olan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt özel hayatları ile ilgili sorulan tüm soruları samimiyetle yanıtladılar.Güzel bir sohbetin gerçekleştiği programda; Demet Akalın; eşi Okan Kurt’un karakteri ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Eşinin çok titiz olduğunu söyleyen Akalın, Okan Kurt’un günde 3 kere duş aldığını ve kıyafet konusunda da mükemmeliyetçi olduğunu belirtti.

"Demet beni yemek yaparak tavladı"Uzun zamandır tatile çıkamadıklarını belirten çift, bunun kimden kaynaklandığını sorgularken eğlenceli dakikalar yaşandı. Ayrıca Demet Akalın’ın çok güzel yemek yaptığını söyleyen Okan Kurt “ Beni yemek yaparak tavladı” dedi. Yanında kimseyi istemiyor Programda canlı performans da sergileyen Demet Akalın, şarkılarını nasıl seçtiğini, albümünü nasıl hazırladığını anlattı. Albüm çalışmalarında şarkıları okurken kimseyi yanında istemeyen Akalın, enerjinin ve samimiyetin bozulmasından çok korktuğunu belirtti. Hande Yener'le ilgili açıklamaUzun zamandır konuşulan konulardan biri olan Hande Yener ile ilgili de açıklamalar yapan ünlü şarkıcı, Hande Yener ile küs olmadığını karşılaşırsa selam vereceğini asla aynı masaya oturmam dediği insanların olduğunu ama bu kişinin Hande Yener olmadığını söyledi.Hoş bir sohbetin gerçekleştiği programda; Demet Akalın samimiyeti ve içtenliği ile tüm soruları cevapladı ve izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı. demet akalın fotoğrafları