Oğuzhan Uğur kimdir, kaç yaşındadır? YouTuber Oğuzhan Uğur nerelidir?

Oğuzhan Uğur kimdir, kaç yaşındadır sorusunun yanıtı birçok izleyicinin en çok merak ettiği ve sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. Babala TV'de yayınladığı videolarıyla büyük beğeni ve kitleye ulaşan Oğuzhan Uğur'un kişisel hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. İşte o bilgiler.

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2019 12:46
Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 15:39
Oğuzhan Uğur kimdir, kaç yaşındadır? YouTuber Oğuzhan Uğur nerelidir?

Son dönemin en popüler isimleri arasında yer alan Oğuzhan Uğur, birçok kişinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Youtube videoları ve çektiği programlarla akıllara kazınan Oğuzhan Uğur hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Oğuzhan Uğur kimdir, kaç yaşındadır? YouTuber Oğuzhan Uğur nerelidir? İşte hayatı hakkında bilinmeyenler.

Haber ile ilgili metin girin!.

OĞUZHAN UĞUR KİMDİR?

Oğuzhan Uğur, 29 Ocak 1984, Ankara doğumlu Türk müzisyen, film yönetmeni , senarist ve Youtuber'dır.  Ankara'da dünyaya geldi. Üniversite öğrenciliği sırasında Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’ın yardımcılığını yaptı. 2011 yılında vizyona giren "Ağır Abi" isimli filmin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptı. 2012 yılında "Çok şükür" isimli ilk albümü piyasaya çıktı. Ardından çeşitli single albümler ve şarkılarına çektiği video klipler ile geniş bir kitleye ulaşmayı başaran Oğuzhan Uğur, Murat Dalkılıç'ın "Leyla" isimli şarkısına çekilen video klibin yönetmenliğini üstlendi. İkili daha sonra birlikte "Mağlubiyet" isimli bir düet şarkı da çıkardı.

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi fotoğraf bölümünden mezun olan Oğuzhan Uğur, 2017 ortalarından beri "Budabi", "BaBaLa Tv" ve "Onedio" isimli YouTube kanallarında içerikler hazırlamaktadır.