Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman'dan yeni fotoğraf!

Geçtiğimiz haftalarda sürpriz birlikteliklerini duyuran Müjde Uzman-Oğuzhan Uğur çiftinden yeni fotoğraf geldi. Bozburun'da tatil yapan aşıklar, el ele verdikleri pozu Instagram'dan paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2021 10:42
Değiştirme Tarihi: 02.07.2021 10:42
Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman'dan yeni fotoğraf!

Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur, 'Hadi İnşallah', 'Kiralık Aşk' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi yapımlarda rol alan oyuncu Müjde Uzman ile yeni bir aşka yelken açtı. Ardından soluğu Bozburun'da alan ve güzel havanın tadını çıkaran çift, objektif karşısına geçti.

"İYİ Kİ VARSIN YANIMDA"

İkili, el ele verdikleri yeni pozu sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı. Uzman, bu fotoğrafa 'Duman' grubunun 'Sen Ben' şarkısının sözleri olan, "Sen ben içimde, cümle alem dışımda. Sen ben biçiminde, iyi ki varsın yanımda" ifadelerini not düştü.

"GÜLMEYİ UNUTAN YAŞLI GÖZLERE..."

Uğur ise aynı kareyi, "Gülmeyi unutan yaşlı gözlere..." sözleriyle yayınladı. Bir hayli neşeli olduğu görülen çiftin gönderileri takipçilerinden kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

"90'LAR KARIŞIK KASET"

Çift, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini gözler önüne sermişti. Uzman, Uğur ile birlikte arabada çekilen fotoğrafını, "90'lar karışık kaset..." notuyla paylaşmıştı. Oğuzhan Uğur da aynı karelerini 2 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından, "Güneşin doğuşu, batışı farksız..." sözleriyle yayınlamıştı.

Takipçileri, 37 yaşındaki Uğur'un gönderisine, "Yeni favori çiftim" ve "Yeni yengemiz ile eniştemiz" yorumlarını yapmıştı.