Oğuzhan Özel kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Özel nereli?

Oğuzhan Özel, O Ses Türkiye 2021 yarışmasında performansıyla son bölüme damga vurdular. Sevilen yarışmanın üçüncü bölümünde sahne alan O Ses Türkiye Oğuzhan Özel, dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Peki, Oğuzhan Özel kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 17.10.2021 00:00
Değiştirme Tarihi: 17.10.2021 00:00
Oğuzhan Özel kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Özel nereli?

O Ses Türkiye 2021 yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Oğuzhan Özel, bu akşam üçüncü bölümü ile ekrana gelen O Ses Türkiye’de sahne aldı. Günün başarılı performanslarından biri olan Oğuzhan Özel, tüm jüri üyelerini döndürerek ilk turu geçmeyi başardı. Peki, Oğuzhan Özel kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte O Ses Türkiye Oğuzhan Özel hakkındaki bilgiler…

O SES TÜRKİYE OĞUZHAN ÖZEL KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021 yarışmasına katılan Oğuzhan Özel, 25 yaşında. Yarışmaya Kocaeli Gebze'den katılıyor. Özel sektörde çalıştığını, boş kalan zamanlarında ise müzisyenlik yaptığını söyledi. Müzikle beş yaşında iken tanışmış. Babasıyla bir oyuncak dükkanına gittiğini ve babasının bir elinde uzaktan kumandalı araba, diğer elinde ise org olduğunu varmış. Hangisi istiyorsun sorusuna org diye karşılık vermiş.

Hababam Rock isimli yabancı bir filmden etkilen Oğuzhan Özel, rock kültürünü beğendini belirtti. Ve bu sayede elektrogitara başlamış. Bir iki tane kendi şarkısını olduğu fakat hiçbir yerde paylaşmadığını söyledi. Küçükken parmakları ufak diye gitar çalamayacağını, o yüzden piyano çalması gerektiğini söylemişler. Fakat hayallerini bırakmayan Oğuzhan Özel, elektrogitar çalmayı öğrendiğini söyledi.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Oğuzhan Özel, bu akşam O Ses Türkiye’de “HUMAN” adlı şarkıyı seslendirdi. Performansıyla dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacı, O Ses Türkiye’de Murat Boz’un takımıyla devam etme kararı aldı.

İlgili Sayfalar: Magazin