Oğuzhan Koç'dan çarpıcı açıklamalar

Oğuzhan Koç'dan çarpıcı açıklamalar

Radyocu Refik Sarıöz’e konuşan Oğuzhan Koç, gelecek sezondan Murat Boz ile dostluğuna kadar pek çok konuya değindi.

Şimdilik televizyon projesi düşünmediğini söyleyen Oğuzhan Koç, “3 Adam’a çok sağlam hazırlanmaya çalışıyoruz” dedi.

Murat Boz ile olan dostluğuna da değinen Oğuzhan Koç konuk olduğu programda Boz hakkındaki düşüncelerini de ifade etti.

Murat Boz'u çok sevdiklerini belirten Koç "Her şeyi çok iyi yapıyor ve çok sinir bozucu. Çok yakışıklı, yanında gezesi gelmiyor insanın" dedi.

İbrahim Büyükak ve Eser Yener ile çok eski arkadaş olduklarını söyleyen Koç’un açıklamaları şöyle;

 “12 yaşında Eser ile aynı okula gitmeye başladım. İbrahim de Eser’in kapı komşusu. Biz kısa pantolonla top oynuyorduk. Bursa’dayken tabi bir talk show yapalım diye hayal kuramıyorsun, sahne sanatları ile uğraşabilir miyim diye düşünüyorsun. Eser gerçekten sahne sanatçısı olmak istiyordu, İbrahim de mizahçı olmak istiyordu.”

3 adamız ama farklı adamlarız

Üçümüz bir araya geldik sonra Yılmaz ağabey vasıtasıyla Çok Güzel Hareketler başladı. O bittiğinde de şimdi ne yapmak istiyoruz dedik. Dizide oynamak istemedik çünkü çok zor iş. Bu kadar zor olduğunu dizi yapmasak anlamazdık. Herkes sevdiği işi yapsın. 3 Adam’da geri planda kaldığımı düşünmüyorum. Programın da bir enerjisi var. Biz üçümüz çok farklı enerjilerde adamız. Aynı fikirde 3 adamız ama farklı adamlarız. Ben mesela İbo’nun enerjisinde olursam sahte görünürüm. O zaten enerjik bir adam öyle olmalı. Ben biraz daha sakin bir adamım öyle olmalıyım. Her konuda bir şey söylemiyor olmak beni rahatsız etmiyor. Ben de öyle olmalıyım, kendim gibi davranıyorum.”

Müzik ya da oyunculuk ayrımına inanmıyorum

 “Müzik ya da oyunculuk ayrımına inanmıyorum. Dünyada hayran hayran izlediğimiz herkes hem oyuncu hem çok iyi müzisyen. Şarkı söyleyemeyen adamı zaten oyuncu yapmıyorlar. Oyunculuk yapamayana da şarkı söyletmiyorlar. Adamlar bütün olarak birini yetiştiriyor. Keşke ben de hepsini hep yapabilsem. Biz bayılıyoruz ülke olarak o mu bu mu demeye. O da bu da, keşke herkes hepsini rahat rahat yapsa.”

Murat'ı çok seviyoruz

 “Murat Boz ile düet gelmez çünkü kendisi benden daha yakışıklı. Çok seviyoruz onu, her şeyi çok iyi yapıyor ve çok sinir bozucu. Çok yakışıklı, yanında gezesi gelmiyor insanın"

Görüntülenme : 1523 Güncelleme Tarihi: 13/10/2016 17:42:09
Yayınlanma Tarihi: 13/10/2016 17:39:58

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin