Oğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Doğan hakkındaki bilgiler

Oğuzhan Doğan kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Oğuzhan Doğan oldu. Performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Oğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 23:08
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 23:08
Oğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Doğan hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Oğuzhan Doğan, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Oğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE OĞUZHAN DOĞAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Oğuzhan Doğan, 26 yaşında ve aslen Erzurumlu. Yarışmaya Ankara'dan katılıyor. Yaklaşık 12 yıldır müzikle uğraşıyor. Sahne alıyor ve programlara çıkıyor. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde Türk Müziği Ana Sanat Dalı Ses Eğitimi öğrencisi.

O Ses Türkiye yarışmasına katılması için arkadaşları ve ailesi tarafından büyük bir baskı olduğunu söyledi. Ve zamanı geldiğini düşünerek yarışmaya katılmış. Kültür Bakanlığının Erzurum'la alakalı birkaç projesinde yer almış. TRT Ankara Radyosu gençlik korosu üyelerinden birisi.

OĞUZHAN DOĞAN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Oğuzhan Doğan, “YÜKSEK MİNAREDE KANDİLLER YANAR” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla tüm jüri üyelerini döndürdü. Ebru Gündeş, yarışmacıyı takımına katmak için Beyazıt Öztürk’ü blokladı. Oğuzhan Doğan, yoluna Ebru Gündeş'in takımında devam etmeyi seçti.

İlgili Sayfalar: Magazin