'Oğlum, aşkım, her şeyim...'

'Oğlum, aşkım, her şeyim...'

Seydi Vakkas Doğan ile boşanma kararı alan Alena Doğan, çocuğunu kendisine göstermediklerini iddia etti.

Alena Doğan, Star TV ekanlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.  

Ayrılma kararı aldığı Seydi Vakkas Doğan'ın babası Latif Doğan'a tepki gösteren Alena, "Latif Doğan çocucuğumu bana göstermiyor. En son 5 Eylül'de gördüm. Aynı yerde oturuyoruz. Çocuğumu görene kadar gitmeyeceğim. Eşim babasına bağlı ve darptan dolayı evden uzaklaştırma kararı var. Ben Rus vatandaşıyım. Rusya'da evim var, arabam var. Çocuğumu alınca Rusya'ya götüreceğim.  Çocuk ağlıyor hep anneyi istiyor. 24 ay çocuğumdan hiç ayrılmadım. Asla çocuğuma şiddet uygulamadım. Çocuğu banyo yaptırırken ağlıyordu. O da gelmiş ses kaydıyla elinde telefonda 'sen çocuğu dövüyor musun?' dedi" ifadelerini kullandı.

Aldatıldığını öne süren Alena Doğan, "Eşimin kötü alışkanlıkları var. Aldatıyor. Kadınları ben yokken bizim evimize getiriyordu. Vakkas hiçbir iş yapmıyor. Ona babası bakıyor. 'Ben çalışacağım' dedim. Bana karşı çıkıyordu. Bu sebeple hep tartışma çıkıyordu.

Programın son bölümümde gözyaşları içinde oğluna seslenen Alena, "Oğlum, aşkım, her şeyim... Anne çok güçlü olacak, seni hiçbir zaman bırakmam. Sonuna kadar savaşacağım. Biz mutluyduk, çok muylu olacağız. Seni çok seviyorum" dedi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 11:06:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin