Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Size İlk Buluşmada Ba-yı-la-cak!

O Size İlk Buluşmada Ba-yı-la-cak!

İlk buluşma geldi çattı, şimdi sıra onu kendinize aşık edip asla vazgeçilmezi yapmakta...

22.11.2012 16:00

İlk buluşma geldi çattı, şimdi sıra onu kendinize aşık edip asla vazgeçilmezi yapmakta. Size söyleyeceğimiz bu kurallara uyarsanız mükemmel bir aşka kürek çekmeye başlamış olacaksınız.Sevgiliniz size tam manasıyla 'bayılacak'! Aşırı dekolteye kaçmayın!Siz seksi olmak için soyunmak yerine giyinmeyi tercih edin. 

Derin bir yırtmaç varsa, üst tarafı kapatmanızda fayda var. Erkekler gizli yerlere atılan kaçamak bakışlara bayılıyorlar. Bu yüzden onlara hayal kurduracak ve böylece ruhlarında fırtınalar estireceksiniz.Vücut hatlarını gösterecek ipeksi kıyafetler giyin!Vücut hatlarınızı belli belirsiz ortaya koyan ipekler, bedeninizde salınan emprimeler, yanar dönerli satenler ve kışın yumuşacık tüylü kumaşlar, sizi dayanılmaz yapacak ve karşınızdaki erkekte dokunma hissi uyandıracaktır.Bakışlarınıza anlam katın!Gözler her şeyi itiraf eder. Önemli olan onları doğru kullanmaktır. Öncelikle ürkek ve hayran bakışları derhal unutuyorsunuz. Cesur bakışlar karşısında hiçbir erkek dayanamaz. Bu konuda İzmirli kızlar yöntemi çok tutar. Beğendiğiniz erkeğe uzun bir bakış atacak, sonra da başınızı çevireceksiniz. Yani vur-kaç yöntemi. Yanınızdaki erkeğin de gözlerine, dudaklarına, boynuna, kollarına attığınız derin ve onu istediğinizi anlatan bakışlar onu fazlasıyla heyecanlandıracaktır.

Beklenmedik dokunuşlarda bulun! Bakışlarınız kadar dokunuşlarınızda da cesur olmalısınız. Üstelik erkekler olur olmadık zamanlarda kendilerine dokunulmasına bayılırlar. Çünkü bu dokunuşlar, onunla ilgilendiğiniz ve onu istediğiniz anlamı taşır erkekler için. Eline, bacağına, yüzüne, omzuna her fırsatta dokunmanız, onda da aynı etkiyi yaratacaktır.Ona güvendiğinizi hissettirin! Aslında hepsinden önemlisi bu. Nasıl biz yanımızda, bize kadın olduğumuzu hissettiren, erkek gibi bir erkek istiyorsak, onlar da yanlarında kendilerim erkek gibi hissedecekleri, kadınlar istiyorlar. ''Ben her şeyi kendi başıma yapabilirim'' kadın modelinden uzaklaşın!Uyuyan güzel olmayın! Karşınızdaki erkek için sakın ola ki saçınızı süpürge etmeye kalkışmayın, asla yaranamadığınız gibi, size aşık olma ihtimali de sıfırın altına iner. Hem zaten siz zarif, yumuşak ve narin prensessiniz. Onun asistanı, yardımcısı ya da annesi değil.Erkeğiniz kahramanınız olsun! Sizin için zaman, emek ve hatta para harcamalı. Sizi kazanması için zemin hazırlamanız yeterli; o size yardımcı olacak, iyilik yapacak, duvarınızdaki çiviyi çakacak, gece arkadaşınızdan gelip alacak ve böylece kahraman olmanın gururunu taşıyacak.Kaleyi içten fethedin! Erkekler arkadaşlarının ve ailesinin düşüncelerine aslında kadınlardan çok daha fazla önem verirler. Sakın arkadaşları ya da ailesi ile arasına girmeye kalkışmayın. 

Erkek arkadaşının sizin hakkınızda ''Kafa kız'' yorumları, size daha çok yakınlaştıracaktır.Sarhoş olmayın! Erkekler sıkı içen kadınları sevdiklerini söylerler ama onları sadece erkek arkadaşları gibi görürler. Oysa çakırkeyif olmuş bir kadın çok tatlıdır, çok çekicidir. İçki konusunda zayıfsanız, kesinlikle kontrolü elden bırakmayın. Kaynak: Elmaelma.com
Yorumlar | 0
üye profil