O Ses Türkiye’nin şampiyonu belli oldu! Ferat Üngür şampiyon oldu

O Ses Türkiye’nin şampiyonu belli oldu! Ferat Üngür şampiyon oldu
Yayınlanma Tarihi: 28.01.2019 00:26 | Değiştirme Tarihi: 28.01.2019 00:42

O Ses Türkiye’de nefes kesen bir sezon sona erdi. Murat Boz’un takımından Ferat Üngür ve Beyazıt Öztürk’ün takımından Umut Kaç finale kaldı. Finalde şampiyonluğu alan isim Ferat Üngür oldu.

O Ses Türkiye’de Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan bu sezon jüri koltuğunda oturdu. Onlarca yarışmacıya döndüler, beğendikleri isimleri takımlarına katmak için mücadele ettiler.

İşte şampiyonun açıklandığı an! İzlemek için tıklayın

O Ses Türkiye’de finalde iki jüri üyesinin yarışmacıları yer aldı. Murat Boz’un takımından Ferat Üngür, Beyazıt Öztürk’ün takımından Umut Kaç finalist oldular.

Ferat Üngür'ün finaldeki son performansları! İzlemek için tıklayın

Nefesler tutuldu ve Acun Ilıcalı gelen oylar sonucu birinci olan ismi açıkladı. Murat Boz’un takımından Ferat Üngür, O Ses Türkiye’nin şampiyonu oldu!

Aşık Veysel’in kaçıncı ölüm yıl dönümü? Aşık Veysel kimdir?

Ünlü şair Aşık Veysel ölüm yıl dönümünde anılıyor. Peki, Aşık Veysel’in kaçıncı ölüm yıl dönümü? Aşık Veysel'in kaç çocuğu var? Aşık Veysel şiirleri 7’den 77’ye herkes tarafından sevilip okunuyor. Sizin için Aşık Veysel’e ait merak ettiklerinizi derledik.

Ümit Yesin son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul'da 65 yaşında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Ümit Yesin, Üsküdar'da Şakirin Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Cem Yılmaz'dan 300 bin liralık bağış

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni gösterisinden elde ettiği geliri, Down Sendromu Derneğine bağışladığını açıkladı. Cem Yılmaz'ın bu hareketi sosyal medyada büyük takdir topladı.

Tacizi yıllar sonra anlatmıştı: Başıma gelen bu olayı...

Yönetmen Hamdi Alkan'ın eşi, oyuncu Selen Görgüzel önceki gün Etiler'de muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Taciz olayıyla ilgili açıklamalar yapan Selen Görgüzel, "işsiz kalmayı göze almıştım" dedi.