O Ses Türkiye’de çapraz düelloyu kimler kazandı? 8 Ocak O Ses Türkiye'de çeyrek finale kimler kaldı?

O Ses Türkiye’de bu akşam çapraz düello heyecanı yaşandı. Bu turda, farklı takımlardaki yarışmacılar eşleşip çeyrek final için performans sergiledi. İkili veya üçerli olarak düelloyu çıkan yarışmacıları seyirciler oyladı. Peki, bu akşam O Ses Türkiye çeyrek finaline kimler kaldı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 08.01.2022 22:27
Değiştirme Tarihi: 08.01.2022 22:27

Sevilen müzik yarışması O Ses Türkiye’de çapraz düellolar bu akşam kaldığı yerden devam etti. Bu turda farklı takımlardaki yarışmacılar ikişerli veya üçerli olarak düelloya çıkıyor. Farklı şarkı performanslarında seyircilerin verdiği oylar ile çeyrek tura geçen isimler belli oldu. İşte O Ses Türkiye’de çeyrek finale kalanlar…

O SES TÜRKİYE'DE ÇEYREK FİNALE KALANLAR

Ebru Gündeş'in takımından Mustafa Açıkgöz - Oğuzhan Koç'un takımından Kadriye Şahin düellosunda kazanan yüzde 52 ile Mustafa oldu. Kadriye için Murat Boz transfer hakkını kullandı. Böylece iki yarışmacı da turu geçti.

Murat Boz'un takımından Bedirhan Katırcıoğlu, Beyazıt Öztürk'ün takımından Kübra Merve Günata düellosunda kazanan Bedirhan, çeyrek finale kaldı.

Oğuzhan Koç'un takımından Ahmet Çavuş, Muratın Kevser Karamustafaoğlu düellosunda kazanan yüzde 55 ile Ahmet oldu. Beyaz'ın transferi ile Kevser de çeyrek finale kaldı.

Oğuzhan Koç'un takımından İlayda Demir, Beyazıt Öztürk'ün takımından Mert Yenihayat düellosunda yüzde 53 ile kazanan Mert turu geçti.

Ebru Gündeş'in takımından Niki, Beyazıt Öztürk'ün takımından Saynur Eren, Oğuzhan Koç'un takımından Soraya Macit karşılaştı. Üçlü çapraz düelloda yüzde 35 kazanan Soraya, çeyrek finale geçen isim oldu. Oğuzhan Koç'un transfer hakkını kullandığı Niki de çeyrek finale kaldı.

Oğuzhan Koç'un takımından Ezgi Goray, Ebru Gündeş'in takımından Burak Siner düellosunda yüzde 56 ile turu geçen Burak oldu.

Ebru Gündeş'in takımından Wafa Benradja, Beyazıt Öztürk'ün takımından Gafur Alkan düellosunda kazanan yüzde 52 ile Wafa oldu.

Murat Boz'un takımından Ayça İdil Günel ve Ebru Gündeş'in takımından Sevda Kuas'ın düellosunda kazanan yüzde 54 oranı ile turu geçen Ayça oldu. Sevda için transfer butonuna Beyazıt Öztürk ve Murat Boz bastı. Beyaz'ı seçen Sevda Kuas da turu geçti.

Beyazıt Öztürk'ün takımından Aykut Şahan ve Ebru Gündeş'in takımından Onur Yaman'ın düellosunda kazanan yüzde 54 oy ile Aykut oldu.

Beyazıt Öztürk'ün takımından Mustafa Örs, Oğuzhan Koç'un takımından Sercan Erdinç, Murat Boz'un takımından Emre Kılıç düellosunda yüzde 36 oy ile kazanan Sercan oldu. Üç jürinin transfer butonuna bastığı Mustafa Örs, Oğuzhan Koç ile yoluna devam etme kararı aldı ve turu geçti.

Beyazıt Öztürk'ün takımından Kadir Doğukan Kurt, Murat Boz'un takımından Serkan Şaver düellosunda yüzde 53 oy oranı ile Doğukan oldu. Serkan için transfer butonuna Beyaz, Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş bastı. Serkan Şaver'in tercihi Beyazıt Öztürk oldu ve sonraki tura geçti.

Beyazıt Öztürk'ün takımından Esam, Oğuzhan Koç'un takımından Cem Özdemir karşılaştı. İki güçlü sesin düellosunda kazanan Cem oldu. Esam için transfer butonuna Ebru Gündeş bastı. Böylece iki yarışmacı da turu geçti.

Önceki bölümde turu geçenler; Selçuk Erkalaycıoğlu, Gürkan Bayat, Anastasiya Budakva, Şevval Ekiz, Serra Kankaya, Remzi Fatih Tatlıdil, Mehmet Necmi Arap, Mehmet Türker, Sıla Çuhadaroğlu, Samet Özkan, Selin Kıdış, Baran Turan, Ulvi Gılıjou, Recep Ozan, Ecem Buse Alaçam, İsmail Yılmaz, Bora Kürşat Yıldırım, Hakkı İlek, Havin Barım, Buket Bozbey, Yaşam Hancılar, Senay Melek Kaya, Oğuzhan Küçük, Emre Özgüngür, Semih Kandemir - Hilmi Soral, Şeyma Bayraktar, Hasan Koçak, Devrim Seyrek, Murat Ebinç idi.

İlgili Sayfalar: Magazin