O Ses Türkiye yılbaşı şampiyonu kim oldu? İşte 2021 O Ses Türkiye yılbaşı programı şampiyonu

O Ses Türkiye yılbaşı programı şampiyonu belli oldu. Her sene olduğu gibi büyük bir ilgiyle izlenen O Ses Türkiye yılbaşı programı, çok özel konukları ile izleyenlere eğlenceli, keyifli anlar yaşattı. Programın konukları, O Ses Türkiye sahnesinde performansları ile jüriyi etkilemeye çalıştı. Peki, bu akşam O Ses Türkiye’de şampiyon kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 01.01.2021 01:25
Değiştirme Tarihi: 01.01.2021 01:25
O Ses Türkiye yılbaşı şampiyonu kim oldu? İşte 2021 O Ses Türkiye yılbaşı programı şampiyonu

O Ses Türkiye yılbaşı programı izleyiciyi TV8 ekranına bir kez daha kilitledi. Birbirinden değerli konuklar, O Ses Türkiye sahnesine çıktı ve şarkılar söyleyerek jüriyi döndürmeye çalıştı. O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturan Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk, konukları takımlarına almak isterken verdikleri vaatler ile izleyenlere neşeli anlar yaşattı. Gecenin sonunda izleyicilerin verdiği SMS oyları sonucunda O Ses Türkiye 2021 yılbaşı programı şampiyonu belli oldu. İşte detaylar…

O SES TÜRKİYE YILBAŞI PROGRAMI ŞAMPİYONU KİM OLDU?

O Ses Türkiye yılbaşı programına katılan konuklar için kullanılan SMS oyları sonucunda şampiyon belli oldu. 2021 O Ses Türkiye şampiyonu Ebru Gündeş’in takımı oldu. Ebru Gündeş’in takımında Cemal Can Canseven, Kerem Bürsin, İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir yer alıyordu.

O SES TÜRKİYE 2021 YILBAŞI ÖZEL JÜRİSİNDE KİMLER OLDU?

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel bölümünde jüri koltuğunda bu sene Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk oturdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

O SES TÜRKİYE 2021 YILBAŞI KONUKLARI KİMLER OLDU?

2011 yılından beri her yıl izleyiciyi ekrana başına kilitleyen O Ses Türkiye, yılbaşı gecesi özel programı da ayrı bir gelenek haline geldi. O Ses Türkiye yılbaşı özel programında sinema, dizi, müzik, spor camiasından ünlü birçok ismi bir araya getirdi. Bu özel konukları, O Ses Türkiye jürisine kör seçmelerde olduğu gibi kendilerine döndürmeye çalıştı. İşte bu yıl O Ses Türkiye yılbaşı özel programı konukları

Kerem Bursin,

Hande Erçel,

Ezgi Mola,

Cemal Can Canseven,

Mert Fırat,

Aleyna Tilki,

Serhat Kılıç,

Enis Arıkan,

Hasan Can Kaya,

Haber ile ilgili metin girin!.

Demet Özdemir,

İbrahim Çelikkol,

Özge Özder,

Sinan Güleryüz,

Miray Daner,

Ayça Ayşin Turan,

Nazlı Çelik,

Burcu Özberk,

Saadet Özsırkıntı,

Mustafa Mert Koç,

Hakan Çalhanoğlu

Haber ile ilgili metin girin!.