O Ses Türkiye'ye damga vuran Ayda Mosharraf çok iddialı geliyor!

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2019 12:18 | Değiştirme Tarihi: 21.02.2019 13:02

O Ses Türkiye'ye katıldığı dönemde performansıyla yarışmaya damga vuran Ayda Mosharraf, yeni şarkısı "Arada gölge" ile iddialı geliyor. Yeni çalışmasını "Melodik yapısı arabesk, aranjesi pop" olarak tanımlayan Ayda, şarkısına çok güveniyor.

''Bu sefer gerçekten arkasında durabileceğim bir şarkı''

Pop-R&B tarzında içine sinen bir şarkı yaptığını söyleyen Ayda Mosharraf, ''bu sefer gerçekten arkasında durabileceğim bir şarkı oldu'' sözleri ile kendine olan inancı ve güveninin altını çizdi. 

''Ben adına Ara-Pop diyorum''

Son zamanlarda İdo Tatlıses, Aleyna Tilki ve Edis gibi isimlerinde yaptığı şarkı türlerine Ara-Pop ismini veren Arya, bu türü çok sevdiğini ve kendi şarkısının da bu türde olduğunu belirtti. Ayda Mosharraf, "Melodik yapısı arabesk, aranjesi pop" olarak tanımladığı yeni şarkısı yeni şarkısı "Arada gölge" ile müzik piyasasına oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 

Ayda Mosharraf kimdir?

TV8'in sevilen programı O Ses Türkiye'deki performansı ile izleyicilerin beğenisini kazanan Ayda Mosharraf, 8 Ocak 1990 tarihinde İsveç'in Göteborg Şehrinde doğmuştur. 2008 yılından beri İngiltere'de yaşamaktadır. Aslen İsveçli olan Ayda'nın babası İran'lı Annesi Türk’tür. 10 yaşında şarkı söylemeye başlamıştır. İngiltere'de Üniversitede Psikoloji okumaktadır.