O Ses Türkiye'ye bu aşk damgasını vurdu! Gürsu ve Özgül'ün aşkı herkesi gözyaşlarına boğdu

O Ses Türkiye'nin 7. bölümünde bir ilk yaşandı. Sırayla sahneye çıkan iki sevgili Gürsu ve Özgül tüm jürileri döndürmeyi başardı. Çiftin sahnede yaşadıkları milyonları gözyaşlarına boğdu.

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2019 12:53
Değiştirme Tarihi: 29.10.2019 13:01

O Ses Türkiye'nin 7. bölümünde bir ilk yaşandı. Sırayla sahneye çıkan iki sevgili Gürsu ve Özgül tüm jürileri döndürmeyi başardı.

Genç sevgililerin hikayeleri ise ekran başındakileri ve stüdyodakileri derinden etkiledi.

Athena’nın Serseri Mayın şarkısıyla başarılı bir performans sergileyen Gürsu Çavuşoğlu bütün jüri üyelerini kendine döndürmeyi başardı.

Jüri üyelerinin takımlarına kazandırabilmek için savaştığı Gürsu'yu isteyen Seda Sayan, bloklandı ve rekabetin dışında kaldı. Gürsu Çavuşoğlu dört jüri üyesi arasında seçimini Hadise’den yana kullandı.

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Özgül Özay, Spente Le Stelle şarkısını seslendirdi. Özgül Özay, performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

Hadise, Özgül'ü takımına kazandırmak için Gürsu kozunu kullanmak istedi ancak Murat Boz buna engel oldu ve Hadise'yi blokladı.

Sırayla sahneye çıkan iki sevgili Gürsu ve Özgül stüdyodakilere duygusal anlar yaşattı.

5 yıldır birlikte olan iki başarılı yarışmacı hikayeleriyle herkesi derinden etkiledi.

Acun Ilıcalı Gürsu Çavuşoğlu'ya dönüp, “Söylemek istediğin başka bir şarkı var mı” deyince, genç şarkıcı ‘Haydar Haydar’ şarkısını okudu.