O Ses Türkiye yarı finalisti Fulya Karabey kimdir, kaç yaşında, nereli?

O Ses Türkiye yarı finalisti Fulya Karabey kimdir, kaç yaşında, nereli?
Yayınlanma Tarihi: 14.02.2020 19:07 | Değiştirme Tarihi: 14.02.2020 19:18

Fulya Karabey, O Ses Türkiye yarı finalistlerinden biri. Beyazıt Öztürk'ün takımında yer alan Fulya Karabey, O Ses Türkiye yarı finali öncesi merak konusu oldu. Peki, Fulya Karabey kimdir, kaç yaşında ve nereli? 

Ekranların fenomen yarışması O Ses Türkiye'de bu akşam yarı final heyecanı yaşanacak. 17 yarışmacı arasında yer alan Beyaz'ın takımından olan Fulya Karabey, O Ses Türkiye finaline kalmak için mücadele edecek. İzleyiciler, program öncesinde Fulya Karabey kimdir, kaç yaşında ve nereli şeklinde araştırmaya başladılar. İşte O Ses Türkiye yarı finalisti Fulya Karabey hakkında merak edilenler...

O SES TÜRKİYE YARIŞMACISI FULYA KARABEY KİMDİR?

Fulya Karabey, 40 yaşında ve O Ses Türkiye'de İstanbul'dan katıldı. Klasik Batı Müziği eğitimi alan Fulya Karabey, çello ve piyano çalabiliyor. Müzik ve hayvan sevgisi odaklı bir hayatı olduğunu ifade eden Fulya Karabey, sadece evinde 15 tane kediye bakıyor.

Fulya Karabey, O Ses Türkiye kör seçmelerde " Tutsak" şarkısı ile sahne aldı ve dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacı, O Ses Türkiye'de yoluna Beyaz ile devam etme kararı aldı. Sonraki turda, takım içi düellolarda  Hatice Kunan ile birlikte sahne aldı ve "Seni Kimler Aldı" adlı şarkıyı söylediler. Beyaz, bu ikili arasında Fulya Karabey ile devam etme kararı aldı. 

Çapraz düello turunda ise rakibi Murat Boz'un takımından Emin Koçu ile Hadise'nin takımından Yerlan Zhondorbay oldu. "Yıkıla Yıkıla" şarkısı ile Fulya Karabey, izleyicilerin yüzde 36 oyunu alarak çeyrek finale çıkmayı başardı. 

O Ses Türkiye çeyrek finalinde ise Fulya Karabey, Seda Sayan'ın takımından Fırat Dündar ile eşleşti. "Berduş" şarkısı ile performans sergileyen Fulya Karabey, yüzde 54 oranında oy olarak yarı finale çıktı.