O Ses Türkiye yarı finalinde ilk turu kimler geçti? İşte O Ses Türkiye yarı finali 2. turuna geçenler

O Ses Türkiye yarı finalinde ilk turu kimler geçti? İşte O Ses Türkiye yarı finali 2. turuna geçenler
Yayınlanma Tarihi: 14.02.2020 22:10 | Değiştirme Tarihi: 14.02.2020 22:13

O Ses Türkiye yarı final heyecanı canlı yayında yaşanıyor. 9. sezonunda O Ses Türkiye yarı finaline yükselmeyi başaran 17 yarışmacı, toplam dört grupta mücadele ettiler. Peki, O Ses Türkiye yarı finali ilk turunu kimler geçti? İşte O Ses Türkiye yarı finali 2. turuna geçen 9 isim...

TV8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye yarı finali heyecanı yaşanıyor. Yarı finale kalmayı başaran 17 yarışmacı, ilk turda dört grup şeklinde sahne aldılar ve performas sergilediler. Seyirciler ise SMS ile O Ses Türkiye yarı finali 2. turuna çıkan isimleri belirledi. İşte O Ses Türkiye yarı finali ilk turunu geçenler...

O SES TÜRKİYE YARI FİNALİ İLK TURUNU KİMLER GEÇTİ?

O Ses Türkiye şampiyonu belirlemeye adım adım gidiliyor. Heyecanın dorukta olduğu yarışmada bu akşam TV8'de canlı yayında O Ses Türkiye yarı finali mücadelesi yapılıyor. Yarı finalist olan 17 yarışmacı, gruplar halinde çıktıkları sahnede sonraki tura geçmek için ter döktüler. Yarışmada turu geçen isimler ise seyircilerin verdikleri SMS'ler belirledi. 

O Ses Türkiye yarı finali ilk turunu geçen isimler şöyle; Eyüp Sultan Aylar, Turgut Çıngı, Biran Ceren Dörter, Gürsu Çavuşoğlu, Anıl Bekem, Uygar Erdoğan, Soner Kip, Hayri Kasaç ile elenenlerin en yüksek SMS alan yarışmacı Alkan Dalgakıran. 

Böylece O Ses Türkiye'de Hadise'nin takımından 4, Beyaz'ın takımından 2, Seda Sayan'ın takımından 1, Murat Boz'un takımından 2 kişi yarı finalde ikinci tura çıktılar.