O Ses Türkiye üçüncüsü kim oldu? İşte 2020 O Ses Türkiye finalinde sona kalan 2 isim

O Ses Türkiye üçüncüsü kim oldu? İşte 2020 O Ses Türkiye finalinde sona kalan 2 isim
Yayınlanma Tarihi: 15.02.2020 23:32
Değiştirme Tarihi: 15.02.2020 23:32

O Ses Türkiye üçüncüsü belli oldu. Sevilen yarışmada O Ses Türkiye final heyecanı 39. bölümde devam ediyor ve şampiyonun belli olmasına bir adım daha yaklaşıldı. Bu turda finale çıkan 3 yarışmacı yeniden sahne alarak performanslarını sergiledi. Bir üst tura çıkan 2 isim ile elenen isim açıklandı. İşte O Ses Türkiye'de elenen isim, O Ses Türkiye dördüncüsü 

Ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye'de heyecan dorukta. O Ses Türkiye büyük finalinde 3 yarışmacı birer birer sahne alarak şarkılarını seslendirirdi. Sonrasında yapılan SMS oylaması ile bu turda elenen isim ile birlikte O Ses Türkiye finaline son 2 yarışmacı ile O Ses Türkiye üçüncüsü açıklandı. Peki, O Ses Türkiye üçüncüsü kim oldu?

O SES TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ KİM OLDU? ÜST TURA KİMLER ÇIKTI?

O Ses Türkiye'de nefesler tutuldu. Şampiyonu belirleyecek tur aşamasında bir elenen isim daha belli oldu. Bu turda O Ses Türkiye finalinde 3 yarışmacı sahne aldılar. Soner Kip, Uygar Erdoğan, Alkan Dalgakıran performanslarını bir kez daha sergiledi. Halk oylamasında O Ses Türkiye finalinde en düşük oyu alan yarışmacı Soner Kip oldu. Diğer 2 yarışmacı, bir sonraki turda bir kez daha performans sergileyecek.

Soner Kip - Tanrı İstemezse

Uygar Erdoğan - Çeke Çeke

Alkan Dalgakıran - Yalnızım Ben