O Ses Türkiye Tolga Uzer kimdir, kaç yaşında, nereli? Tolga Uzer hakkındaki bilgiler

Tolga Uzer kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye beşinci bölümünde performansıyla iki jüri üyesini döndürmeyi başaran Tolga Uzer hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Tolga Uzer kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2021 23:53
Değiştirme Tarihi: 30.10.2021 23:53
O Ses Türkiye Tolga Uzer kimdir, kaç yaşında, nereli? Tolga Uzer hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Tolga Uzer, beşinci bölümde performansıyla damga vurdu ve 2 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Tolga Uzer kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE TOLGA UZER KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Tolga Uzer, yarışmaya İzmir’den katılıyor. Sokak müzisyeni. Metroda Oğuzhan Koç’un bir şarkısını seslendirdiğini, Instagram’da yayınlanan bu performansına Oğuzhan Koç’un “kardeş naaptın?” şeklinde yorum bıraktığını açıkladı. Devamında ise yarışmacı ile birlikte Oğuzhan Koç, sahneye çıktı ve “İyi sanıyor” adlı şarkıyı birlikte söylediler.

Haber ile ilgili metin girin!.

Tolga Uzer, Instagram’da tolgauzerr kullanıcı adıyla yer alıyor. İzmir’in her noktasında şarkı söyleyen yarışmacı, bu performanslarını Instagram hesabından paylaşıyor. Şu an 27 bin takipçisi var.

TOLGA UZER HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Tolga Uzer, “GEL BE GÖKYÜZÜM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş’i döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Tolga Uzer, Oğuzhan Koç’u seçti.

İlgili Sayfalar: Magazin